ראש עיריית אור עקיבא: המשטרה לכדה את מפעילי היוזרים המלכלכים מהפייסבוק; “מקווה שאף חבר מועצה לא קשור לזה”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

ראש עיריית אור עקיבא: המשטרה לכדה את מפעילי היוזרים המלכלכים מהפייסבוק; “מקווה שאף חבר מועצה לא קשור לזה”

-

מגדלור-פיד ♋

הצהרה דרמטית של ראש עיריית אור עקיבא: בשבוע שעבר הודיע יעקב אדרי כי מהמשטרה עדכנו אותו כי נלכדו מפעילי היוזרים הפיקטיביים אשר הוציאו דיבה והשליטו ‘טרור’ ברשתות החברתיות בשנה האחרונה.

על פי אדרי, “המשטרה תפסה את אלה שלכלכו וטנפו בפייסבוק. אני ממתין בסבלנות לסיום החקירה. אני מקווה שאף אחד מחברי המועצה לא קשור לעניין הזה. אני מקווה שבשבוע הקרוב יגידו את השמות. יעמידו אותם לדין, יהיו תביעות ונסיים עם הסיפור הזה”.

 קראו גם >>

• “זו מערכת הבחירות הכי גועלית שהייתה אי פעם באור עקיבא”: בחזרה אל יממת הבחירות של 2013

“ארור”, “שפל חסר תקדים”: חברי מועצת העיר באור עקיבא נגד הטרולים בפייסבוק

כאמור, סיפור היוזרים הפיקטיביים אינו חדש ומדובר בתופעה בת מספר שנים, עוד מלפני בחירות 2013. אולם בשנה וחצי האחרונות פעלו ברשת בקבוצות אור עקיבא משתמשים פיקטיביים תחת שמות שונים שמפעילהן לא נחשפה בפומבי. אלה פרסמו פרסומים שונים אודות חברי מועצה, העירייה, ראש העיר ומקורביו וכן אנשים נוספים בעיר תוך שהם מציגים אותם באור פלילי מובהק, לעיתים רבות ללא כל הוכחה.

ניסיונות רבים נעשו על מנת להתחקות אחריהם כולל הפעלת אמצעים טכניים, אך במשך תקופה ארוכה לא הצליחו הגורמים השונים לשים יד על זהות מפעילי המשתמשים האנונימיים.

כפי שפרסמנו לראשונה ב’מגדלור ניוז’ ב-1.7, חשוד במעשה מאור עקיבא, נעצר על ידי המשטרה ושוחרר לאחר שהתברר כי אין לו קשר לדברים. במשטרה המשיכו לפעול על מנת לאתר את המבצע/ים וכעת מסתמנת פריצת דרך, אולם הודעה רישמית בנושא טרם נמסרה.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

ענו על משאל מגדלור-ניוז: איך תחגגו השנה את ראש השנה?

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

דילוג לתוכן