ראש עיריית אור עקיבא: המשטרה לכדה את מפעילי היוזרים המלכלכים מהפייסבוק; “מקווה שאף חבר מועצה לא קשור לזה”

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

ראש עיריית אור עקיבא: המשטרה לכדה את מפעילי היוזרים המלכלכים מהפייסבוק; “מקווה שאף חבר מועצה לא קשור לזה”

-

הצהרה דרמטית של ראש עיריית אור עקיבא: בשבוע שעבר הודיע יעקב אדרי כי מהמשטרה עדכנו אותו כי נלכדו מפעילי היוזרים הפיקטיביים אשר הוציאו דיבה והשליטו ‘טרור’ ברשתות החברתיות בשנה האחרונה.

על פי אדרי, “המשטרה תפסה את אלה שלכלכו וטנפו בפייסבוק. אני ממתין בסבלנות לסיום החקירה. אני מקווה שאף אחד מחברי המועצה לא קשור לעניין הזה. אני מקווה שבשבוע הקרוב יגידו את השמות. יעמידו אותם לדין, יהיו תביעות ונסיים עם הסיפור הזה”.

 קראו גם >>

• “זו מערכת הבחירות הכי גועלית שהייתה אי פעם באור עקיבא”: בחזרה אל יממת הבחירות של 2013

“ארור”, “שפל חסר תקדים”: חברי מועצת העיר באור עקיבא נגד הטרולים בפייסבוק

כאמור, סיפור היוזרים הפיקטיביים אינו חדש ומדובר בתופעה בת מספר שנים, עוד מלפני בחירות 2013. אולם בשנה וחצי האחרונות פעלו ברשת בקבוצות אור עקיבא משתמשים פיקטיביים תחת שמות שונים שמפעילהן לא נחשפה בפומבי. אלה פרסמו פרסומים שונים אודות חברי מועצה, העירייה, ראש העיר ומקורביו וכן אנשים נוספים בעיר תוך שהם מציגים אותם באור פלילי מובהק, לעיתים רבות ללא כל הוכחה.

ניסיונות רבים נעשו על מנת להתחקות אחריהם כולל הפעלת אמצעים טכניים, אך במשך תקופה ארוכה לא הצליחו הגורמים השונים לשים יד על זהות מפעילי המשתמשים האנונימיים.

כפי שפרסמנו לראשונה ב’מגדלור ניוז’ ב-1.7, חשוד במעשה מאור עקיבא, נעצר על ידי המשטרה ושוחרר לאחר שהתברר כי אין לו קשר לדברים. במשטרה המשיכו לפעול על מנת לאתר את המבצע/ים וכעת מסתמנת פריצת דרך, אולם הודעה רישמית בנושא טרם נמסרה.

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

לא יאומן: נתפס נוהג כשברכבו 10 בלוני גז במטרה לבצע הסבה פיראטית להנעה בגז [רחבי הרשת]

המשטרה גילתה כי נעשו שינויים מכניים ברכב במטרה להסב אותו להנעה בגז בכדי לחסוך בדלק. עקב חשש לסכנת חיים, הרכב הועבר לתחנת המשטרה ביחד עם הנהג והנוסע שהיה עימו

לידיעה המלאה