מיתוג מחדש: עיריית חדרה חילקה מארזי שקיות לאיסוף צואת כלבים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מיתוג מחדש: עיריית חדרה חילקה מארזי שקיות לאיסוף צואת כלבים

-

מגדלור-פיד ♋

במסגרת השמירה על הניקיון ועל איכות הסביבה בעיר, יצאו צוותים של הפיקוח העירוני וחילקו מאות מארזי שקיות לאיסוף גללי כלבים לתושבים שטיילו באותה עת עם כלבם.

לדברי מנהל אגף אכיפה וביטחון בעירייה חדרה איתן כהן, מדובר במחווה הסברתית לקראת הגברת הפיקוח והאכיפה הבלתי מתפשרת של חוקי העזר בעיר.

אגף אכיפה וביטחון שם דגש על חוק העזר לחדרה (שמירת הסדר והניקיון התשמ”ד 1984) בכל הקשור לניקיון העיר ואיכות חיי תושביה, ובמסגרת זו מוגברת האכיפה גם על בעלי כלבים ומתן דוחות על עבירות כמו אי-איסוף גללים (320 שקלים), כלבים משוטטים (475 שקלים) ועוד.

הגברת האכיפה מתבצעת כחלק מהפעילות המאומצת לשיפור חזות העיר. במסגרת זו מתוגברים צוותים של הפיקוח העירוני, המסיירים במשך כל שעות היום בגנים הציבוריים וברחובות בכל הרובעים בעיר כדי להגביר את האכיפה. באגף אכיפה וביטחון של עיריית חדרה מדגישים כי העירייה תגלה אפס סובלנות ותפעל בנחישות רבה בכל הנוגע לעבירות על חוקי העזר ופגיעה בניקיון ובחזות העיר.

בעירייה קוראים לבעלי הכלבים להשתתף במאמץ לשמירה על ניקיון העיר ולאסוף את הגללים שכלביהם משאירים אחריהם. בעל כלב שלא יפעל בהתאם להוראות חוק העזר לחדרה, ולא ידאג לאיסוף צואת כלבו, ייקנס בחומרה. בעלי הכלבים מתבקשים להצטייד בשקית נייר או שקית ניילון לפני צאתם לטיול עם כלבם. את הגללים יש להשליך לפח האשפה הקרוב. המארז הקומפקטי שחילקו השבוע פקחי העירייה יסייע בידם לשמור על ניקיון העיר.

צפו בתושבים חדרה מאמצים את השקיון החדש (צילומים: דוברות העירייה):

 

306070cookie-checkמיתוג מחדש: עיריית חדרה חילקה מארזי שקיות לאיסוף צואת כלבים

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

דילוג לתוכן