הבניין השלישי ב"פסטורליה בכרכור" החל להתאכלס. כמה שווה דירה בפרויקט?החל אכלוס הבניין השלישי והאחרון בפרויקט "פסטורליה על הגובה" בכרכור.

בפרויקט 78 יח"ד בשלושה בניינים בני 7 קומות, ביניהן דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. בין הדירות שנותרו למכירה – דירת  5 חדרים  אחרונה (120 מ"ר+ 12 מ"ר מרפסת) ב-1.6 מיליון שקל, דירות מיני פנטהאוז (130 מ"ר + 40 מ"ר מרפסת) החל מ-1.82 מיליון שקל, ודירות פנטהאוז (134 מ"ר+ 100 מ"ר מרפסת) החל מ-1.87 מיליון שקל.

"פסטורליה על הגובה" בכרכור. צילום: יח"צ

מדובר בפרויקט של חברת יסודות של היזם עופר זרף בשיתוף עם חברת גרופית והוא חלק מפעילות משותפת של שתי החברות בכרכור, המונה סה"כ של 355 יח"ד חדשות בסביבה הפסטורלית בצמוד לקיבוץ משמרות. במסגרת שיתוף הפעולה בונות החברות גם את פרויקט "פסטורליה רזרב", הכולל 96 יח"ד ב-16 בנייני בוטיק בני 6 דירות כל אחד ונמצא כרגע בשלבי ביצוע מתקדמים. שני הפרויקטים מלווים על ידי בנק מזרחי .

"השכונה מתאפיינת בחיי קהילה תוססים," מספר עופר זרף, מנכ"ל ובעלי חברת יסודות איתנים. "מאחר והפרויקט ממוקם בחלקה הצפוני והמבוקש של כרכור, הוא מושך אליו משפחות צעירות אשר הגיעו לכרכור מאזור השרון ואף מחיפה, המחפשות את השילוב של איכות חיים ומרחבים ירוקים עם נגישות גבוהה לכל צירי התחבורה, מוקדי התעסוקה וחינוך ברמה הגבוהה ביותר."

תגובות

echo do_shortcode('[fbcomments]');

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל [email protected] 

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן