רוצים ליהנות מסכך לסוכה באור עקיבא? תאלצו להסתפק בשמועות איפה גוזמים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
נחמיה תמרי. צילום: מגדלור ניוז

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

רוצים ליהנות מסכך לסוכה באור עקיבא? תאלצו להסתפק בשמועות איפה גוזמים

-

מגדלור-פיד ♋

חוסר שקיפות מאור עקיבא – סדרת כתבות מיוחדת // סוף 2019

בחלקים גדולים ברחבי הארץ גזמו השבוע העיריות את ענפי הדקלים ברחבי עירם על מנת לחדש את המראה העירוני וכמובן לספק כמידי שנה סכך לסוכות התושבים.

בחדרה למשל, הוציאה העירייה הודעה מסודרת על איזורי חלוקת הסכך (מתוך ההודעה: “האגף לשיפור פני העיר (שפ”ע) של עיריית חדרה יחלק סכך לתושבים במספר נקודות מרכזיות בעיר. חלוקת הסכך תתבצע כשירות לתושבים, וכן במטרה למנוע כריתת ענפים פיראטית והשחתת עצים. הסכך שתחלק העירייה מגיע בחבילות של 10 ענפים ארוכים, קשורים ונקיים מקוצים, לרווחת התושבים המתכוונים להקים סוכה בחג הקרוב….).

דקלים באור עקיבא. צילום: מגדלור ניוז

לעומת זאת, תושבי אור עקיבא לא נהנו ממידע בנושא ונאלצו לשתף בשמועות והודעות פרטיות לגבי גזימת ענפי הדקלים בעיר – על מנת לבוא ולקחת, ממה שנשאר כמובן.

חיפוש ברשתות החברתיות, באתר העירייה ובמקורות נוספים גילה כי אין אפילו שביב מידע קטן לגבי נושא הסכך, וכל מי שרצה לדעת איפה מחלקים נתקל בשוקת שבורה. למעשה, אין בכלל מידע שמי שגזם את הענפים – היא עיריית אור עקיבא ויכול להיות שאלה בכלל יוזמות פרטיות, למרבה האבסורד.

ביום שישי האחרון למשל, נפוצו שמועות על שני איזורים בהם נגזמו ענפים באותו הבוקר – בפארק היובל ובאיזור רחוב הנשיא מול היכל התרבות. התושבים החלו לשתף את המידע ברשתות חברתיות פנימיות, מה שלא כל כך עזר ליתר החוגגים.

גם הבוקר, א’ 13.10, נפוץ מידע על גיזום כפות תמרים שכאלה בפארק היובל. גם הפעם, אף גורם רישמי לא הוציא על כך הודעה, לא העירייה, לא עמוד הפייסבוק שלה וכמובן לא אתר האינטרנט המקרטע שלה. התושבים יכולים להיות מאוכזבים.

307280cookie-checkרוצים ליהנות מסכך לסוכה באור עקיבא? תאלצו להסתפק בשמועות איפה גוזמים

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

אולי יעניין אותך

צפו: התחזו ל”מומחים” ופרצו לבתים בעזרת דפדפת וכלי כתיבה [וידאו]

צפו: חשוד ראשון מגיע ובודק שאין אף אחד בבית, כשהוא מצוייד בדפדפת ספירלה וכלי כתיבה ומעמיד פנים כמי שעורך רישומים שונים במקום. ברגע שהוא מוודא שאין אף אחד, הוא קורא לחשוד השני ושניהם פורצים יחד וגונבים רכוש רב ובעל ערך

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן