פרדס חנה-כרכור: מבנה חדש יוקם לתנועת “בני עקיבא”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

פרדס חנה-כרכור: מבנה חדש יוקם לתנועת “בני עקיבא”

-

מגדלור-פיד ♋

בפרדס חנה-כרכור התקיים טקס הנחת אבן פינה למבנה חדש לתנועת בני עקיבא במושבה. המבנה החדש מוקם ברחוב חברון בישוב והוא ישמש כסניף חדש לתנועה הוותיקה בישוב. בטקס השתתפו ראש המועצה, הגר פרי יגור, מזכ”ל תנועת בני עקיבא ישראל, יאיר שחל, חברי כנסת, חברי מועצה הרב יעקב מרגלית ופעילים קהילתיים.

“זהו רגע עליו צריך לברך ‘שהחיינו’  כ-15 שנה, חיכינו להנחת אבן הפינה למבנה חדש וראוי לתנועת בני עקיבא”, ציינה פרי יגור. “אני גאה על כך שזכיתי להיות זו שיחד עם הנהלת המועצה, שותפי לדרך ויחד עם הנהלת תנועת בני עקיבא גוזרים את הסרט ומברכים על תחילתה של הבנייה. פעילות התנועה ענפה והיא חלק בלתי נפרד מההווי הצומח של כלל תנועות הנוער בישוב. יש פה  בישוב  היענות אדירה לפעילות פנאי ערכית ובראשה- תנועות הנוער זו גאווה גדולה עבור כולנו שצומח פה נוער שסופג ערכים ומגבש זהות מתוך יסודות תנועות הנוער ותחת כנפיהן, בהן תנועת בני עקיבא המצוינת”. 

עוד ברכו מזכ”ל תנועת בני עקיבא הארצית, יאיר שחל, והרב יעקב מרגלית.

משמאל לימין: חבר המועצה , נחמיה מנצור, מנכ”ל המועצה, קובי אלון, ראש המועצה, הגר פרי יגור, ח”כ וחבר ועדת חינוך, מוטי יוגב, הרב יעקב מרגלית, מזכ”ל תנועת בני עקיבא, יאיר שחל ויקיר מאור נציג ועד ההורים || צילום: אודליה לוי

פרי יגור ציינה עוד כי “יש לנו קהילה מגוונת, הטרוגנית, פלורליסטית, במובן מסוים אלו פניה של החברה הישראלית, אין זמן טוב מזה לבוא ולומר בקול רם וצלול- יש במושבה שלנו בית לכולם, מקום לכולם, לכל אחת מהקבוצות המרכיבות את הפסיפס הישראלי והמקומי. יש מקום לכל אחת מתנועות הנוער שמייצגות ומחנכות את הדור הצעיר שלנו, כל אחת על פי תפיסת עולמה כאשר ללא ספק ישנו מכנה משותף חזק ואיתן- אהבת הארץ, אהבת המדינה, אחדות ואחווה קהילתית.

“תודה להנהלת המועצה לדורותיה שעמלה על תעדוף הפרויקט והוצאתו לפועל – בראשה, ראש המועצה לשעבר, חיים געש, לסגני ראש המועצה וחברי המועצה כולם, ולכל מי שהיה לו חלק גדול כקטן בתהליך החשוב”. 

 

בתום הברכות נגזר הסרט והעבודות להקמת המבנה החדש לתנועה הדתית-ציונית אשר חוגגת גם היא השנה 90 שנות פעילות כמו פרדס חנה יצאו לדרך. המבנה ברחוב חברון יציע סניף רחב ידיים ומפרט טכני גבוה לפעילויות תנועת הנוער.

 

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

אולי יעניין אותך

 


 

דילוג לתוכן