במהלך הליכה על חוף הים: עפיפון נתפס על זרועה של תושבת פרדס חנה וכמעט גרם לה לאבד יד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

במהלך הליכה על חוף הים: עפיפון נתפס על זרועה של תושבת פרדס חנה וכמעט גרם לה לאבד יד

-

מגדלור-פיד ♋

תושבת פרדס חנה-כרכור בת 45 נפצעה קשה בחוף בית ינאי בתחילת השבוע (חג הסוכות) לאחר שחבלי עפיפון שעף ברוח נתפסו סביב זרועה וגרמו לה נזק גדול. היא הובהלה לבית חולים עם חשש כי תאבד את ידה, אך נכון לאמצע השבוע מצבה, ככל הנראה, משתפר.

התושבת, בן זוגה, ילדתם וכלבם, הגיעו לעשות קמפינג ביום ראשון האחרון בחוף בית ינאי. בשלב מסוים, החליטו המשפחה לצאת לטיול נעים על החוף, שהיה באותה העת עמוס במבלים.

לאחר שהקימו את האוהל שלהם יצאו להליכה ואז התרחשה התאונה. גלשן עם עפיפון ללא גולש עליו, טס לכיוונם ברוח העזה ששררה באותו הזמן במקום. חבלי העפיפון נלכדו תחילה בידו של האיש אך הוא הצליח להשתחרר והעפיפון עף היישר אל האישה, נכרך סביב זרועה וגרר אותה עשרות מטרים.

עורק הזרוע של התושבת נפגע בצורה קשה והחל לרדת דם רב. אחד משוהי החוף שחתך את החבלים סייע לחסום את הדם שפרץ מהים. מד”א שהוזעק למקום הגיע תוך דקות ספורות והעביר את האישה לניתוח בבית החולים הלל יפה בחדרה.

חובש מד”א אמר השבוע לאתר ynet כי כשהגיע למקום גילה כי הפציעה שלה חמורה ומסכנת חיים והיה קריטי להעביר אותה מיידית לבית חולים. “מצבה היה בינוני ויציב, המשכנו את הטיפול בניידת עד להגעה לבית החולים”, סיפר.

היא נותחה בבית החולים ונכון לאמצע השבוע היא נמצאת באישפוז התאוששות כשהרופאים מנסים לייצב את מצב הזרוע.

יש לציין כי באותו היום נפגעה באותו החוף צעירה אחרת בת 22 בעת שגלשה על גלשן הקיט שלה. אף היא פונתה לבית החולים עם פציעה בינונית, כשלשני המקרים אין קשר האחד לשני.

308330cookie-checkבמהלך הליכה על חוף הים: עפיפון נתפס על זרועה של תושבת פרדס חנה וכמעט גרם לה לאבד יד

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

דילוג לתוכן