דודו בדש יוצא נגד כתבה בעיתון ‘דה-מרקר’: “כנראה שהצמיחה של אור עקיבא מפריעה לכמה אנשים”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

דודו בדש יוצא נגד כתבה בעיתון ‘דה-מרקר’: “כנראה שהצמיחה של אור עקיבא מפריעה לכמה אנשים”

-

מגדלור-פיד ♋

תחת הכותרת “כך מוכרים לאלפי משפחות חלום על עיר דמיונית במרכז הארץ” פורסמה החודש כתבה בדה-מרקר על שכונת אור ים באור עקיבא והוציאה את השכונה ואת העיר באור לא מחמיא במיוחד.

מי שכעסו על הכתבה היו חלק מהתושבים, אבל גם סוכני נדל”ן מקומיים ואיזוריים שעובדים קשה כל השנה על מנת למתג את אור עקיבא לחיוב ולהראות את הצדדים היפים שיש בה.

דודו בדש על רקע אור עקיבא. צילומים: פרטי ואיתי טטרו

“לאחרונה אנחנו רואים כתבות מגמתיות נגד אור עקיבא, עיתונאיות שהחליטו ששכונת ‘אור ים’ היא שכונת שיעמום, וזאת עוד לפני שהשכונה בכלל קיימת”

בפתיח הכתבה בדה-מרקר, כתבה שנסגרה בהמשך למנויים בלבד, נכתב: “איך מוכרים דירות בעיר שדבק בה דימוי גרוע? נותנים לבניינים שם פרטי מעורר ציפייה, רומזים בפרסומים לעיר אחרת עם הילת יוקרה, ומשלימים בהמצאת עיר שלא קיימת. כך נבראה “אור־ים — עיר קטנה ומושלמת למשפחות”, שבמציאות היא שכונה בשיפוליה הדרומיים של אור עקיבא, משני צדיה שלוליות חורף, במרכזה ערוץ ניקוז, והנוף שעליו ישקיפו תושביה הוא תנועת כלי הרכב על כביש החוף (כביש 2). המיתוג המתעתע הוא חטא קטן של יזמי נדל”ן הגונים, שקנו מקרן קיסריה קרקע לשכונה מתוכננת עם יותר מ–3,500 דירות והשתמשו בדרכים המקובלות כדי להיפטר במהירות מהסחורה המפוקפקת…”.

צילום מסך

מי שהחליט לא לשתוק על הכתבה ועל אמירות דומות שהושמעו נגד העיר בחודשים האחרונים הוא דודו בדש, הבעלים של סוכנות רימקס אור קיסר, אחת מסוכנויות הנדל”ן המובילות באזור. בדש שקרא את הכתבה זעם על המסר, השיקרי לדבריו, שיוצא מהדברים.

“הפריחה והצמיחה של אור עקיבא בשנים האחרונות כנראה מפריעה לכמה אנשים”, הוא אומר ומוסיף: “לאחרונה אנחנו רואים כתבות מגמתיות נגד אור עקיבא, עיתונאיות שהחליטו ששכונת ‘אור ים’ היא שכונת שיעמום, וזאת עוד לפני שהשכונה בכלל קיימת. הם החליטו שהם יודעים לאפיין אותה שזה רע מאוד”.

בדש מוסיף: “הדבר מתווסף לכלכלנית הראשית של משרד האוצר שהסבירה לפני כמה חודשים שאור עקיבא היא מקום מסוכן למשקיעים, אבל בינתיים יותר ויותר משקיעים מגיעים לפה וזוכים לרכוש דירות במחירים טובים עם תשואה טובה. זאת בניגוד להרבה מקומות בארץ – דירות שלא עומדות ריקות.  הנכסים פה להשכרה מושכרים במיידית, אור עקיבא בתנופה ואי אפשר לעצור את זה. היא אחת הערים המתפתחות בישראל – אני שמח על כך”.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
ענו על משאל מגדלור-ניוז: על מה אתם אוהבים לקרוא הכי הרבה ברשת – איזה תחום מעניין אתכם?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן