אולי יעניין אותך

 לשנה הבאה בחדרה הבנויה: החלו העבודות ברחוב הנשיא, בין רחוב רוטשילד לרחוב הגיבורים

 לשנה הבאה בחדרה הבנויה: החלו העבודות ברחוב הנשיא, בין רחוב רוטשילד לרחוב הגיבורים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
מכבי

לאחר הודעת העירייה בחודש הקודם, עבודות שדרוג רחוב הנשיא בחדרה החלו השבוע. העבודות יכללו, בין היתר את החלפת המדרכות, התקנת מתחמי ישיבה מעוצבים, הצללות, גינון מעוצב בצמתי הרחובות, תאורה אדריכלית, והסרת מפגעים קיימים ברחוב.

.

הפרויקט מתבצע בהובלת אגף שפ”ע בניהולו של בוריס קוסינובסקי, זאת בהתאם למדיניות ראש העיר, הרואה חשיבות עליונה בשיפור חזות העיר, בפרט באזור העסקים הראשי, המהווה את עמוד השדרה של העיר.

את מדיניותו של ראש העיר מוביל חבר המועצה והממונה על תיק העסקים שי ברכה, שלדבריו, “בעלי העסקים ברחוב הנשיא חיכו לפרויקט מסוג זה, שלא רק שישנה לחלוטין את חוויית השהות והבילוי ברחוב, אלא גם צפוי להשפיע על האטרקטיביות של האזור, להגדיל את הפעילות האורבנית המתקיימת ברחוב העירוני בחדרה ולחזק את העסקים הקטנים”.

.

שדרוג רחוב הנשיא החל. צילום: דוברות עיריית חדרה
קראו גם >>
ישנה את פניו? בעלות של 3 מיליון שקלים: שדרוג רחוב הנשיא בחדרה יוצא לדרך
הנשיא המסוכן: הולכת רגל נפגעה מרכב ליד בנק הפועלים באור עקיבא
מתייבשים בתור: כמה דירות פנויות בדיור הציבורי יש בחדרה והסביבה?

השדרוג החזותי, שישנה לחלוטין את מראהו של הרחוב העירוני בחדרה, מתבצע במקביל לשורת צעדים שנועדו להחיות את מרכז העסקים העירוני ולעודד את העסקים במרכז העיר, בייחוד לאחר תקופת הקורונה הממושכת, בה עסקים רבים נפגעו אנושות עקב הסגרים והגבלות הקורונה שהפחיתו משמעותית את תנועת הלקוחות באזור.

.

בין הצעדים שכבר בוצעו, בהתאם למדיניות ראש העיר, הורחב אזור מרכז העסקים הראשי והוכשרו עשרות מקומות חניית אקספרס באזורי מסחר מוגבר בעיר לשם הגדלת פוטנציאל החנייה, וכפועל יוצא מכך, הגדלת כמות הלקוחות.

מכבי
מכבי

מגדלור-פיד ♋


הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן