אב הבית של מתנ”ס אור עקיבא תקף את התנהלות העירייה בפייסבוק: “כל החג ישנתי עם ביוב מול החלון”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אב הבית של מתנ”ס אור עקיבא תקף את התנהלות העירייה בפייסבוק: “כל החג ישנתי עם ביוב מול החלון”

-

מגדלור-פיד ♋

ביוב. צילום: מגדלור ניוז

החגים נגמרו, אך יש כאלה שיישארו עם טעם מר מהם: משה מלכה, אב הבית של מתנ”ס אור עקיבא, תקף ברשת החברתית במהלך ימי החג את עיריית אור עקיבא והמנכ”ל שלה – רחמים צאלח, בגלל ביוב שהתפרץ ככל הנראה סמוך לביתו ברחוב חללי דק”ר. מבדיקה נוספת, הוסרה התגובה מאוחר יותר מהרשת החברתית.

מלכה כתב בתגובתו הראשונה: בושה וחרפה רחמים….הביוב כל החג צף מול חלון חדר השינה שלי. אחרי כמה טלפונים אתה אומר אם בדרך שבוע של החג…וכל החרא צף…תתבייש לך אני לא אשתוק יותר. שכונת חללי דקר נראית גועלית. תתבייש לך אתה בושה לעירייה אתה גם לא עונה לטלפון של כל הדיירים. בושה”.

צילום מסך

הביקורת החריפה לא נעלמה מעיניהם של תושבים אחרים שהגיבו למלכה והגנו על מנכ”ל העירייה. “לרחמים זכויות רבות על כל מה שנעשה ביישוב”, כתב גבי קראדי. “מה קשור רחמים? מה הוא אחראי על הביובים? תתקשר למנהל האחראי או לראש העיר”.

מלכה הגיב לקראדי וכתב: “גבי, אני פניתי שש פעמים כל הזמן הוא אומר לי הם בדרך וכל החג אני יישן תחת חלון עם ריח של חרא…אף מנהל לא מגיע”.

יוסי אזולאי הוסיף: “משה תתבייש לך…מי אמר שהמנכ”ל צריך לענות לך לטלפונים בערב החג או החג. יש מוקד תתקשר לשם. חברים אני מתנצל מראש שאני מגיב ככה אני יודע שלא צריך לרדת לרמה של אנשים, זה פשוט מרתיח אותי”.

בעיריית אור עקיבא לא התייחסו לתקיפה נגד המנכ”ל ובתגובה לנושא הביוב מסרו: “הנושא טופל למרות שהוא בתחום הפרטי של הדיירים. המנכ”ל פעל מידית לטיפול בבעיה”.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

ענו על משאל מגדלור-ניוז: איך תחגגו השנה את ראש השנה?

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

דילוג לתוכן