בעקבות פניות של הורים: המזרקה באור עקיבא תפעל ימים נוספים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

בעקבות פניות של הורים: המזרקה באור עקיבא תפעל ימים נוספים

-

מגדלור-פיד ♋


המזרקה בכיכר המרכזית של אור עקיבא ידעה עליות ומורדות בשנתיים האחרונות – והקיץ האחרון החל עם יומיים בלבד בהן היא פעילה. לאחר פניות של הורים ל”מגדלור” ולעירייה, מודיע היום ראש העיר על שינוי והוספת ימי פעילות.

המזרקה נפתחה לפני כשנתיים – אז היא פעלה למשך שלושה ימים בשבוע, כפיילוט שהוגדר כמוצלח. בשנה שעברה, פעלה המזרקה במשך כל ימות השבוע, החל מהשעה 19:00. לאחר מספר ימים, הושבתה המזרקה לתקופה לא קצרה לאחר שנגרמו נזקים בתשתיותיה. בעקבות כך, קראו בעירייה להורים לא לאפשר לילדיהם להיכנס לתוך המזרקה עצמה.

Θ  למכירה ברימקס-אור קיסר: דירת ארבעה חדרים בקומה 12 בבנין מפואר, דירה גדולה ורחבה, נוף מהמם. מחיר מעולה. בבלעדיות ברי/מקס אור קיסר. לפרטים חייגו:0747290744 [פרסומת]

ילדים במזרקה באור עקיבא || צילום ארכיון

 

השנה, החליטה העירייה לפתוח את המזרקה ליומיים בלבד – בימים שישי ושבת בין השעות 19:00-21:00. הורים רבים החלו להלין על כך שבמרבית ימות השבוע המזרקה אינה פועלת. בפניות שהגיעו ל”מגדלור ניוז” מסרו הורים כי “תמוה שהעירייה לא פירסמה את שעות הפעילות של המזרקה השנה. כנראה כדי לא להכעיס את התושבים”, מסרה אחת האימהות.

הורים אחרים מסרו כי הם נוסעים למזרקה שנמצאת בפארק המושבה בזכרון יעקב, אשר פועלת מדי יום, בין השעות 11:00-12:30 ו-15:30-18:00.

בעקבות פנייתנו לראש העיר אור עקיבא יעקב אדרי, נמסר כי המזרקה צפויה לפעול החל מהשבוע הבא גם בימים שני ורביעי, בין השעות 19:00-21:00 בנוסף לימים שישי ושבת.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.


[fbcomments]

 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן