זהירות, המשיח ברכב שחור: מיסיונרים ניסו לחלק ספרי “המשיח” ברחובות אור עקיבא

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

זהירות, המשיח ברכב שחור: מיסיונרים ניסו לחלק ספרי “המשיח” ברחובות אור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋

יום שישי האחרון, שעות הבוקר, שכונת אורות באור עקיבא. ברחבי השכונה נוסע רכב ג’יפ שחור עם 4 אנשים ממוצא סיני. הם מדברים עברית ומציעים לעוברים והשבים ספר עליו כתוב בגדול “המשיח”.

מי שמסרב בנימוס, זוכה לחיוך וכך, בלי שום ניסיונות שכנוע, הם ממשיכים בנסיעתם. ייתכן ומדובר בנציגים של ארגון “יהודים למען ישו” הנוצרי, אך זה אינו בטוח.

תושב שכונת אורות שנתקל בהם, ספיר ל’מגדלור ניוז’: “הם נסעו במהירות מאוד נמוכה סביבות השעה 11:00 בבוקר ליד הבית שלי. בדיוק הייתי עם הילד שלי והם פנו אליי ושאלו אם אני רוצה ספר. הסתכלתי לרגע אבל אמרתי להם ‘לא תודה’. הם חייכו והמשיכו בנסיעה. קצת מטריד שהם מסתובבים ככה ומנסים לחלק חומרים באין מפריע אבל מצד שני הם לא נראים מזיקים או מטרידים”.

בשנים האחרונות התגברו פעולות המיסיונרים בישראל. כך למשל הם מחלקים חומרים ברכבת ישראל ולאחרונה תועדו גם באשדוד, הגליל, ירושלים וברעננה, חלקם משתייכים לארגון ‘עדי יהוה’ המוכר ברחוב הישראלי.

“הקמפיינים המיסיונרים נמשכים כל הזמן”, מסרו לאחרונה בארגון “יד לאחים” הפועל נגד הפעילות. “במחלקה להצלה ממיסיון של יד לאחים שבים וקוראים לציבור לחייג בכל שעה למוקד החירום של הארגון ולדווח על כל פעילות מיסיונרית”.

310850cookie-checkזהירות, המשיח ברכב שחור: מיסיונרים ניסו לחלק ספרי “המשיח” ברחובות אור עקיבא

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

אולי יעניין אותך

תביעת מיליונים: התנגשה בדלת הזכוכית של חנות בקניון, וסובלת מנזקים קשים עקב זעזוע המוח בו לקתה

על פי התביעה, מאז התאונה בה התנגשה בחלון ראווה בחנות בקניון שבעת הכוכבים, מתקשה האישה לתפקד בעבודתה ובחייה, מפני שהחלה לסבול מכאבי ראש תמידיים, מסחרחורות, המלוות בעילפון, מהפרעת שינה קשה והפרעות קוגניטיביות, ורגשיות שלא סבלה מהן טרם התאונה

לידיעה המלאה

 

דילוג לתוכן