● משטרת ישראל מזהירה: האקרים מתחזים לנטפליקס ופייפאל בכדי לבצע פישינג ועוקץ

חדשות מתפרצות 4.4 || רוכב אופניים חשמליים נפצע בינוני בתאונה בנתניה || ליאור סושרד יופיע מול 5,000 חדרתיים

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

● משטרת ישראל מזהירה: האקרים מתחזים לנטפליקס ופייפאל בכדי לבצע פישינג ועוקץ

חדשות מתפרצות 4.4 || רוכב אופניים חשמליים נפצע בינוני בתאונה בנתניה || ליאור סושרד יופיע מול 5,000 חדרתיים

מגדלור-פיד ♋

במהלך יום השבת התקבל דיווח ביחידת הסייבר בלהב 433 על פעילות של תשתית פישינג (דיוג) אשר נועדה לאיסוף פרטי לקוחות ופרטי חשבונות בנק מאזרחים בישראל. מתווה ההונאה מתבצע באמצעות שליחת מסרוני SMS  המכילים קישורית לאתר הנחזה להיות אתר Netflix ולשרות התשלומים paypal.

במשטרת ישראל ביקשו מהציבור לגלות ערנות ולא לפתוח את המסרונים. בנוסח ההודעות המתחזות ל- Netflix כתוב כך: לא הצלחנו לעבד את התשלום האחרון שלך. כדי להמשיך ולהנות מ-Netflix. יש לעדכן את פרטי התשלום
opu57.com?Netflix.com”.

בנוסח ההודעות המתחזות לחברת Paypal נכתב: “שלום אדוני. קיימת פעילות חשודה בחשבונך, היכנס עכשיו כדי לאשר את חשבו https://bit.ly/ppl_benni”, וגם: “קיימת פעילות חשודה בחשבונך, היכנס עכשיו כדי לאשר את חשבו https://www.hellohomedoctor.com.au/login”; וגם: “שלום אדוני.קיימת פעילות חשודה בחשבונך, היכנס עכשיו כדי לאשר את חשבו https://bit/ppl_securt”.

ממשטרת ישראל נמסר: “אנו חוזרים וממליצים על כניסה לחשבונות ואתרים רק באמצעות הלינק הרשמי ובאמצעות אתרים מאובטחים. נא לשים המלצות למניעת קורבנות רשת בעבירות “פישיניג”: ▪יש לשים לב לזהות השולח,  ▪אם קבלתם הודעה/מסרון חשוד המבקש לעדכן פרטי תשלום, לעיתים יש לוודא מול החברה השולחת, ▪בכל מקרה בו יש ספק, מומלץ להיכנס לאתר הרשמי של החברה מחדש, בדרך המקובלת באמצעות הדפדפן ולא באמצעות הקישור שהתקבל בהודעה, ▪הורדת תוכנה יש להוריד מאתר הרשמי בלבד, ▪יש לשים לב לשורת הכתובת בדפדפן ותשומת לב לכתובת האתר (לעיתים יכולה להיות כתובת נחזית אפילו בשינוי של תו אחד),  ▪יש לשים לב האם האתר מאובטח. באתר מאובטח בדרך כלל מופיע סמל של מנעול ירוק וכתובת האתר מתחילה באותיות https,  ▪יש לזכור שפרטי הלקוח/המשתמש הם קבועים עד אשר הלקוח מבקש מיוזמתו לבצע שינוי ככל שיהיה.

 


Ι רוכב אופניים חשמליים נפצע בינוני בתאונה בנתניה

3.4, 11:30 || רוכב אופניים חשמליים כבן 45 נפצע בינוני בתאונה ברחוב זנגוויל בנתניה. שי רומנו חובש באיחוד הצלה סיפר: “מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופניים חשמליים. הענקתי סיוע ראשוני בזירת התאונה לרוכב האופניים החשמליים שנפצע באורח בינוני. לאחר מכן הוא פונה לבית החולים לניאדו כשהוא סובל מחבלות ופציעות בגפיים”.

 


Ι מופע על חושי בנייד: ליאור סושרד יופיע מול 5,000 חדרתיים באמצעות אפליקציית ‘זום’

3.4, 11:09 || ערפול חושים דרך המסך: בעיריית חדרה הודיעו כי אמן החושים ליאור סושרד יערוך מופע מיוחד ובלתי נשכח מול 5,000 בתי אב – באמצעות אפליקציית זום zoom.

“כל אחד מכם יכול להיום שם! בחינם כמובן. יום שלישי, 7/4/20, בשעה 20.30 אצלכם על המסך בנייד”, נמסר, “מה צריך לעשות? פשוט מאוד. להיכנס ללינק, להירשם, ו-5,000 הראשונים (שישאירו פרטים אמיתיים ומדוייקים) יזכו להיות חלק מזה.

צילום: מעמוד הפייסבוק של עיריית חדרה
310970cookie-check● משטרת ישראל מזהירה: האקרים מתחזים לנטפליקס ופייפאל בכדי לבצע פישינג ועוקץ

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן