עוד שבת בלי מים: דיירי דוד המלך באור עקיבא זעמו ופנו לראש העיר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

עוד שבת בלי מים: דיירי דוד המלך באור עקיבא זעמו ופנו לראש העיר

-

מגדלור-פיד ♋

דיירי שד’ דוד המלך באור עקיבא שיגרו בסוף השבוע מכתב לראש העיר יעקב אדרי ובו הביעו את זעמם על הפסקות המים ברחוב בשבת האחרונה ובשבועות האחרונים. במכתב תחת הכותרת “רשלנות והזנחה של תשתיות המים בשכונת אורות באור עקיבא”, כתבו התושבים כי “אנו מבקשים להביע את כעסנו הרב מההתנהלות הרשלנית והמזניחה של העירייה בכלל ושל אגף המים בפרט, בכל הקשור בטיפול התשתיות המים בשכונה. לא יעלה על הדעת שבפתחה של שנת 2018 מצב משק המים בשכונה מזכיר את שנות החמישים. לא ייכתן שבמשך שנים הבעיה ידועה ולא נפתרת בצורה יסודית. לא ייתכן ולא ראוי לשלוח אלפי תושבים, משפחות, זקנים וילדים בפרט, אל ערב השבת ללא מים זורמים, משל היינו עיר במדינת עולם שלישי”.

בהמשך מציינים התושבים כי החליטו בשלב זה לא לפנות לרשות המים או לגורמים חיצוניים, אולם משאירים לעצמם את הזכות לפנות במידה וימצאו לנכון כי העירייה לא מטפלת בצורה נאותה במים בשכונה.

ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי מסר בתגובה: “אכן הם צודקים. פיצוצי מים לא צפויים. נעשה כל מאמץ להקטין את הנזקים. אני מוצא לנכון להתנצל בפני התושבים על עוגמת הנפש שנגרמה”. בנוסף, שיגר אדרי מכתב לוועד התושבים בו הביע את התנצלותו ועל עבודת העירייה בטיפול בנושא.

113950cookie-checkעוד שבת בלי מים: דיירי דוד המלך באור עקיבא זעמו ופנו לראש העיר

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

דילוג לתוכן