דרום אור עקיבא נותן את הטון: זינוק של 232% בהתחלות הבניה בעיר בשנה החולפת

דרום אור עקיבא נותן את הטון: זינוק של 232% בהתחלות הבניה בעיר בשנה החולפת

-

מגדלור-פיד ♋

פרויקט צמודי הקרקע של יורו ישראל באור ים. הדמיה: רן ון דן ברגן

על פי נתוני הלמ”ס לתקופה שבין יולי 2018 עד יוני 2019, אור עקיבא רשמה את הזינוק הגבוה ביותר בהתחלות בניה ביחס לערים אחרות בארץ.

בעיר החלה בתקופה זו בנייתן של 671 דירות. נתון זה מהווה זינוק של 232% לעומת 202 דירות שבנייתן החלה בתקופה המקבילה בשנה הקודמת.

> דירות למכירה והשכרה ב-רימקס אור קיסר אור עקיבא. הקליקו כאן <

> דירות למכירה והשכרה ב-איציק אזולאי נדל”ן. הקליקו כאן <

לדברי עפרה חדד, סמנכ”לית חברת יורו ישראל שלה פרויקט צמודי קרקע בשכונת אור ים, “הסיבה שאור עקיבא רשמה את הזינוק הגבוה ביותר בהתחלות הבניה הוא תחילת העבודות בשכונת אור ים שצפויה לכלול כ-3,500 דירות.

“אנו צפויים לקבל בקרוב היתר בניה ל-91 צמודי קרקע, שכבר זוכים להתעניינות גדולה מצד משפרי דיור המעדיפים לקבל קוטג’ מוכן עם מפרט משופר ולא לשבור את הראש בבניה פרטית או כאלו שלא זכו בקרקע לבניה פרטית”.

פרויקט “וילה יורו באור ים” המוקם על ידי חברת יורו ישראל כולל 91 צמודי קרקע. החברה משווקת מספר דגמים של צמודי קרקע בני 6 חדרים במחיר התחלתי של 2.69 מיליון שקל.

אור ים מתוכננת להכיל כ-3480 יחידות דיור והיא משתרעת על פני 1060 דונם הממוקמים בשטח שבין שכונת אורות רבין, כביש החוף, צומת פלי”ם, וכביש מס’ 4. בשכונה שטחי ציבור מבונים ופתוחים כמו גם שטחי מסחר ושירותים כגון :קריית ספורט, אתרי בילוי ופנאי, גינות קהילתיות ומגרש אתגרי לאופניים. לבתי הספר וגני הילדים ניתן להגיע באמצעות מערכת שבילים אשר תיבנה בתכנון והקפדה כך שהמרחק המקסימלי לבתי הספר היסודיים יעמוד על 350 מטר בלבד. אור ים תכלול גם אגמים מלאכותיים, פארקים עם מגרשי ומתקני ספורט, גינות קהילתיות, מרכזים מסחריים  ואזורי בילוי ופנאי.


לכל הנכסים והפרטים – הקליקו כאן

312620cookie-checkדרום אור עקיבא נותן את הטון: זינוק של 232% בהתחלות הבניה בעיר בשנה החולפת

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות