במאי תיאטרון הנוער באור עקיבא, דוד פדלון: קיבלתי הודעה שהפרויקט ייסגר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

במאי תיאטרון הנוער באור עקיבא, דוד פדלון: קיבלתי הודעה שהפרויקט ייסגר

-

מגדלור-פיד ♋

אשר ארביב (מימין), דוד פדלון, אברהם כהן, משה פדלון, גולן מסיקה ומאיר קורן, בסיום אחד ממופעי התיאטרון בשנים האחרונות || צילום ארכיון

האם תיאטרון הנוער באור עקיבא הפועל מזה למעלה מעשור שנים בדרך לסגירה? במאי התיאטרון דוד פדלון פרסם אתמול פוסט ברשת החברתית פייסבוק בה הוא טוען כי קיבל בשבוע החולף הודעה לפיה התיאטרון צפוי להיסגר עקב מחסור בתקציב.

“מפעל ההנצחה לזיכרו של גילי שרון ז”ל בסכנת סגירה”, כתב פדלון. “במשך עשור (מידי שנה) תאטרון הנוער מעלה מופע לזיכרו של גיל שרון. בתאטרון הנוער פעילים מדי שנה  כ-18 בני נוער שעוברים את כל תהליכי למידת התאטרון שבסופן כאמור מדי שנה מעלים מחזמר לזיכרו של גיל שרון. במהלך העשור האחרון ראו את מופעי תאטרון הנוער כאלף איש בשנה (מופע לכל בתי הספר בבוקר ובערב לקהל הרחב) ומעל ל 200 בני נוער שהשתתפו בפועל בפרויקט.

בהמשך כותב פדלון כי “עצוב לי נורא שהשבוע קבלתי הודעה מהעירייה שבגלל בעיות תקציב סוגרים את הפרויקט. לא יתכן שפרויקט כזה ייסגר. אני 30 שנה עובד באור עקיבא בלהקות, סופי שנה, ובתאטרון,  נוער ומבוגרים. מעולם לא סגרו לי פרויקט, מה עוד שזה פרויקט לזכרו של חברי גיל שרון ז”ל שהיה לי כאח. אני מבקש מכל מי שיש לו השפעה במערכת לעשות כל שביכולתו לשנות החלטה זו. ולכם קוראים יקרים נא לשתף את הפוסט עם כל מי שאתם יכולים. תודה רבה, דוד פדלון”.

תיאטרון הנוער העירוני הוקם בתקופתו של אשר ארביב כראש תחום נוער בעיריית אור עקיבא ומהווה כמוקד פעילות תיאטרלית לבני נוער המעוניינים להביא מכישוריהם אל הבמה. עד היום, צפו בהפקות התיאטרון אלפי בני נוער מבתי הספר בעיר ומבוגרים. את התיאטרון מביימים יחדיו האחים דוד ומשה פדלון. בין ההפקות שהועלו עד היום על ידי חברי התיאטרון: “גריז”, “מרי לו”, קזבלן”, ואף מופע הצדעה לכל המחזות שהוצגו על ידו בעשור האחרון.

תושבים רבים מחו על הסגירה הצפויה של התיאטרון והביעו מורת רוח על כך שלא הושג תקציב להפעלתו.

ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי מסר בתגובה: “הנושא בטיפול”.

 

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן