התאונה בצומת ברניצקי: “עמדנו באדום ופתאום הרכב התנגש בנו בעוצמה” 📹

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

התאונה בצומת ברניצקי: “עמדנו באדום ופתאום הרכב התנגש בנו בעוצמה” 📹

-

מגדלור-פיד ♋

ההתנגשות בין הרכבים, אתמול || צילום: באמצעות המסר האדום

מכבי

“עמדנו בצומת ברניצקי ונכנס בנו הרכב, הוא עבר ברמזור אדום מלא”, כך מספר הבוקר (שלישי) אסף, תושב אור עקיבא, שאתמול, אחיו נסע בשעות הערב מכיוון בנימינה לאור עקיבא, עמד ברמזור בצומת ברניצקי כשלפתע התנגש בו רכב. כתוצאה מהתאונה, הושתקה הצומת למשך מספר שעות, והמשטרה סגרה צירים – בין היתר מבנימינה לכיוון אור עקיבא ואת הנתיבים מדרום לצפון. 

“אחי היה ברכב עמד בצומת לכיוון אור עקיבא”, מספר אסף על אחיו, בשנות ה-20 לחייו, שנקלע לתאונה. “רכב חצה באדום מלא, התנגש ברכב באמצע הצומת ונעצר ברכב של אחי. לקח כחצי שעה לפחות עד שמשטרת התנועה הגיעה. בינתיים היה כאוס מטורף בצומת, במשך שעתיים, עד שהכל נגמר והגיע גרר לפנות את כל הרכבים. אחי בסך הכל בסדר, סובל מכאבים בברך ובגב והתפנה למיון בשעות הבוקר”.

כאמור, התאונה אירעה אתמול בסמוך לשעה 21:00 בצומת ברניצקי בין אור עקיבא לבנימינה. רכב שהגיח מכיוון דרום התנגש ברכב אחר. במקום נרשם נזק למכוניות אולם לא דווח על נפגעים.
שלוש ניידות של משטרת ישראל בנוסף לגרר הגיעו למקום על מנת לטפל בתאונה. שני צירי תנועה במקום נסגרו לתנועה במשך למעלה ממחצית השעה עד שנפתחו בחזרה בהמשך. המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה.

“זה לא נגמר, יותר מדי תאונות בצומת”, אמר הבוקר תושב אור עקיבא בשנות ה-30 לחייו. “אני מבין שזה לא שטח שיפוטי של אור עקיבא, אבל הגיע הזמן בכל זאת שעיריית אור עקיבא תפעיל לחץ או לפחות תפעל לטפל בצומת הבעייתי. בזמנו התחילו טוב בסגירה של הפנייה מתחנת הדלק, אבל לאחר כמה ימים הורידו את הפס הפרדה שוב. ברור שיש תוכניות גדולות לעתיד, אבל כרגע, כמות התאונות שם בלתי נתפסת”.

צפו בתמונות ובסרטון התרחשות התאונה >> 

 

 

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

דילוג לתוכן