הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות

התאונה בצומת ברניצקי: “עמדנו באדום ופתאום הרכב התנגש בנו בעוצמה” 📹

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

ההתנגשות בין הרכבים, אתמול || צילום: באמצעות המסר האדום

“עמדנו בצומת ברניצקי ונכנס בנו הרכב, הוא עבר ברמזור אדום מלא”, כך מספר הבוקר (שלישי) אסף, תושב אור עקיבא, שאתמול, אחיו נסע בשעות הערב מכיוון בנימינה לאור עקיבא, עמד ברמזור בצומת ברניצקי כשלפתע התנגש בו רכב. כתוצאה מהתאונה, הושתקה הצומת למשך מספר שעות, והמשטרה סגרה צירים – בין היתר מבנימינה לכיוון אור עקיבא ואת הנתיבים מדרום לצפון. 

“אחי היה ברכב עמד בצומת לכיוון אור עקיבא”, מספר אסף על אחיו, בשנות ה-20 לחייו, שנקלע לתאונה. “רכב חצה באדום מלא, התנגש ברכב באמצע הצומת ונעצר ברכב של אחי. לקח כחצי שעה לפחות עד שמשטרת התנועה הגיעה. בינתיים היה כאוס מטורף בצומת, במשך שעתיים, עד שהכל נגמר והגיע גרר לפנות את כל הרכבים. אחי בסך הכל בסדר, סובל מכאבים בברך ובגב והתפנה למיון בשעות הבוקר”.

כאמור, התאונה אירעה אתמול בסמוך לשעה 21:00 בצומת ברניצקי בין אור עקיבא לבנימינה. רכב שהגיח מכיוון דרום התנגש ברכב אחר. במקום נרשם נזק למכוניות אולם לא דווח על נפגעים.
שלוש ניידות של משטרת ישראל בנוסף לגרר הגיעו למקום על מנת לטפל בתאונה. שני צירי תנועה במקום נסגרו לתנועה במשך למעלה ממחצית השעה עד שנפתחו בחזרה בהמשך. המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה.

“זה לא נגמר, יותר מדי תאונות בצומת”, אמר הבוקר תושב אור עקיבא בשנות ה-30 לחייו. “אני מבין שזה לא שטח שיפוטי של אור עקיבא, אבל הגיע הזמן בכל זאת שעיריית אור עקיבא תפעיל לחץ או לפחות תפעל לטפל בצומת הבעייתי. בזמנו התחילו טוב בסגירה של הפנייה מתחנת הדלק, אבל לאחר כמה ימים הורידו את הפס הפרדה שוב. ברור שיש תוכניות גדולות לעתיד, אבל כרגע, כמות התאונות שם בלתי נתפסת”.

צפו בתמונות ובסרטון התרחשות התאונה >> 

 

 

מעניין באתר >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

מעניין באתר >>

עוד באתר >>