חודש נובמבר: טיילת ביאליק צפון באור עקיבא תיסגר לצורך סלילת ארבעה נתיבי תנועה

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

חודש נובמבר: טיילת ביאליק צפון באור עקיבא תיסגר לצורך סלילת ארבעה נתיבי תנועה

-

מגדלור-פיד ♋

השינויים ברחוב ביאליק באור עקיבא יוצאים לדרך: החל ממחר (שני, 18.11.19) ועד להודעה חדשה, ייסגר לתנועה כביש ביאליק מרחוב הר הצופים בצפון עד רחוב דוד אלעזר בדרום (כיכר עני שלום), לצורך עבודות הרחבת הכביש לארבעה נתיבים. מנהל מחלקת תחבורה בעיריית אור עקיבא איציק פתיתו מציין היום כי יש להישמע להוראות ולציית לתימרור החדש. 

תכנית הרחבת כביש ביאליק בעיר, נמצא בתכנון העירייה בשנים האחרונות, ובחודש יולי אף נערך מפגש ציבור בנושא בהשתתפות נציגי שכונת היובל, יחד עם פתיתו ומתכננת העיר. על פי התכנית, כביש ביאליק יורחב ל-4 נתיבים  – כאשר בשכונת היובל תוקם כיכר בחיבור בין רחוב ביאליק ורחוב הר הצופים. בהמשך אותה כיכר, לכיוון צפון (כיוון ג’סר א-זרקא ובית חנניה), ייסלל כביש חדש, שימשיך את רחוב ביאליק לכיוון צפון ובסופו תיסלל חניית כלי רכב. הכביש החדש יהיה דו מסלולי ולא עם ארבעה נתיבים. כמו כן, צפויים להיסלל בכביש ביאליק החדש מדרכות להולכי רגל בשני צדי הכביש, וכן שביל אופניים.

כביש ביאליק. החניות ונתיב הנסיעה להורדה והעלאת מבקרים יבוטל || צילום: מגדלור ניוז

במסגרת העבודות שיחלו מחר, ייסלל מחדש הכביש בין כיכר עני שלום למפגש הרחובות ביאליק-הר הצופים. המשמעות: החניות שנסללו אך לא מכבר וכן הנתיב לכניסת רכבים להורדה והעלאה של מבקרים – יהרס ויבוטל.

בעירייה מציינים כי הרחבת הכביש מתבקשת מאחר וצפויה לצאת אל הדרך תכנית התחדשות עירונית פינוי-בינוי שז”ר שתכלול שינוי ברמת האכלוס והקמתם של מוסדות חינוך ומרחבים ציבוריים.

 

 

316830cookie-checkחודש נובמבר: טיילת ביאליק צפון באור עקיבא תיסגר לצורך סלילת ארבעה נתיבי תנועה

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

כתב אישום נגד אב ובנו – הבן דרס אישה במעבר חצייה, האבא בא לחפות עליו

במהלך החקירה עלה החשד כי מי שנהג ברכב ופגע בהולכת הרגל הוא לא אחר מבנו של מי שהציג עצמו בזירה כנהג הרכב הפוגע וכי עד להגעת השוטרים למקום, הספיקו האב והבן להתחלף כך שהוצג לשוטרים כאילו האב הוא שנהג ברכב בעת התאונה

לידיעה המלאה