חשד: נהג מערבל בטון הותקף באלימות קשה על ידי פועלי בניין באור עקיבא

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

חשד: נהג מערבל בטון הותקף באלימות קשה על ידי פועלי בניין באור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋

הפועל שנטען כי הותקף על ידי פועלים אחרים || צילום: מתוך הפייסבוק

נהג מערבל בטון של חברת “שפיר” הותקף על פי החשד באלימות קשה במתחם בניה בשכונת “אור ים” באור עקיבא: אחיו של המותקף העלה פוסט ברשת החברתית פייסבוק ובו העלה את השתלשלות האירועים לטענתו, שגרמה לאחיו להגיע לבית החולים הלל יפה בחדרה כשהוא סובל מפציעות ודימומים בכל חלקי גופו.

“זה מה שעשו 40 פועלים זרים (סינים) לאח שלי על זה שהוא לא רצה להוסיף מים לבטון”, כתב אחיו של המותקף. “אחי נהג משאית בטון בחברת שפיר. יש תקנים לבטון. ברגע שהוא יוצא מהתחנה אסור לדלל אותו במים.  העובדים באתר… נוהגים להוסיף מים לבטון ולחרוג מהכללים בגלל שהרבה יותר קל להם לעבוד אם בטון דליל. אחי חדש בחברת שפיר ומאוד מרוצה מעבודה ולא רצה לחרוג מהכללים של החברה”.

לדברי אחיו של המותקף, אחד הפועלים הזרים שאחראי על קבלת הבטון, החל לפתע לצעוק על אחיו והרים עליו ידיים. “לפתע הגיעו עוד פועלים שנתנו מכות לאחי ולעוד נהגים שניסו לגונן על אחי. אחי ברח למשאית וסגר את הדלת. 40 איש קפצו על המשאית ושברו אותה עם פטישים סלעים וברזלים שלפו, אותו מהרכב ונתנו לו מכות בכל מה שהיה אפשר. אחד מהם הכניס לו פטיש בפנים.

הוא הוסיף: “אני מבקש ממכם לשתף את זה כי אתם הכוח שלי להביא איתם חשבון. פשוט לא בא בחשבון שאין פיקוח על החיות האלה שעשו לינץ’ באחי. שני קציני ביטחון הגיעו במעמד האירוע, כל קבוצת הסינים הודחה הפרוייקט, האתר הושבת מעבודה. תודה לחברת שפיר על תמיכתם באחי ועל זה שהם עצרו את כל המשאיות בטון לאתר”.

בחברת “שפיר” הנדסה, בה מועסק המותקף, בחרו שלא להגיב.

 

הפוסט המלא שפרסם אחיו של המותקף בפייסבוק >> 

 

319010cookie-checkחשד: נהג מערבל בטון הותקף באלימות קשה על ידי פועלי בניין באור עקיבא

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן