הסייעת כפי שתיעדה עצמה במהלך הסרטון || צילום מסך

הורדת התמונה של ביבי בגן הילדים: הסייעת מפרדס חנה-כרכור התפטרה

הסייעת, אסנת חגי, אמרה אמש לאחר הסערה שעורר הסרטון שפרסמה: "אני לא חושבת שאמרתי משהו בצורה לא יפה. אדם עם כתבי אישום לא יכול לעבוד בשום עבודה אחרת"
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הורדת התמונה של ביבי בגן הילדים: הסייעת מפרדס חנה-כרכור התפטרה

הסייעת, אסנת חגי, אמרה אמש לאחר הסערה שעורר הסרטון שפרסמה: "אני לא חושבת שאמרתי משהו בצורה לא יפה. אדם עם כתבי אישום לא יכול לעבוד בשום עבודה אחרת"

מגדלור-פיד ♋

הסייעת המשלבת בגן ילדים מפרדס חנה-כרכור, אסנת חגי, שעוררה אתמול (ראשון) סערה בעקבות הורדת תמונתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בגן הילדים בו היא עובדת, היא תושבת פרדס חנה-כרכור.

בסרטון שהופץ אמש ברשתות החברתיות והפך ויראלי, נראית הסייעת מורידה את תמונתו של נתניהו מקיר הגן. “בתור אשת חינוך, אדם שמואשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים לא יכול לשמש דוגמה לילדים”, אמרה בסרטון. היא הוסיפה,תוך פנייה ישירה לראש הממשלה: “אצלי בגן, התמונה שלך לא יכולה להיות על הקיר. לך לבית משפט, נקה את עצמך, ואם אתה זכאי – ברוך שובך. עד אז, התמונה הזו יורדת מהקיר שלנו”.

שר החינוך רפי פרץ מיהר לפרסם תגובה וצייץ בטוויטר: “רואה בחומרה רבה את מעשיה של הגננת בסרטון שפורסם בכלי התקשורת. משרד החינוך פועל על מנת לאתרה בהקדם ולזמנה לבירור. ראש הממשלה הוא בנימין נתניהו וצריך לנהוג בו בצורה ממלכתית ומכובדת, גם אם יש מחלוקת לא נקבל התנהגות שכזו בשום מוסד חינוכי”.

הסייעת, עובדת הרשות המקומית פרדס חנה-כרכור הודיעה כי היא מתפטרת בעקבות העליהום כלפיה, לדבריה. אמש בתכנית “הצינור” עם גיא לרר ברשת 13 אמרה חגי: “ראיתי את הציוץ של שר החינוך וחסכתי לו את כל הדילמה, עזבתי את עבודתי היום. משרד חינוך שרוצה לנזוף בי כי אני לא רוצה לזנוח את הערכים שלי. הערכים שלי שונים, לא ככה חונכתי בבית.

“אין לי משהו אישי נגדו, אני רק חושבת שאדם עם כתבי אישום לא יכול לשמש דוגמה”. היא הוסיפה כי “היו המון תגובות טובות, והיו המון המון רעות, כולל את של הצל ששיתף את הפוסט שלי אצלו בדף, וכמובן שכל החברים שלו התחילו לתקוף אותי. בהתחלה הגבתי להם, אבל מהר מאוד הבנתי שאין טעם ואז הפסקתי להסתכל על התגובות. אני על ערכיי לא אוותר, על המקום העבודה שלי (אוותר) בשמחה”.

היא סיכמה כי ראש הממשלה “יכול לצאת זכאי, וזה מה שאמרתי. אני לא חושבת שאמרתי משהו בצורה לא יפה. אדם עם כתבי אישום לא יכול לעבוד בשום עבודה אחרת. למה הוא יכול? אני עזבתי את הגן בגלל שזה נעשה בתוך מערכת החינוך.

“נכנסתי מהחצר כשהגננת והסייעת היו בחוץ כדי לעשות משהו, ואז ראיתי את התמונה של ביבי מול העיניים שלי. אנחנו מלמדים את הילדים את ההפך הגמור, ואולי עשיתי שטות שעשיתי את זה כחלק מהמערכת, אבל לא אוותר על הערכים שלי”.

צפו בסרטון שפרסמה הסייעת ועורר סערה (מתוך העמוד היוטיוב של YNET) >>

 

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב

מגדלור-פיד ♋

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן