חדש בחדרה: כל שירותי העירייה – בכף היד

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

חדש בחדרה: כל שירותי העירייה – בכף היד

-

מגדלור-פיד ♋


מכבי


פעמים רבות אנחנו נאלצים להפסיד ימי עבודה ושעות חשובות רק בגלל בירוקרטיה עירונית, כשרוצים לרשום את הילד לגן, לשלם ארנונה או לבדוק מתי הסטנדאפ הבא במרכז התרבות העירוני אנחנו נאלצים לפתוח את חוברת הפעילויות החודשית שקיבלנו בדואר או להכנס לאתר העירייה במקרה הטוב, ולפעמים אפילו להגיע למחלקת הגבייה כדי לשלם חשבונות או לועדה לתכנון ובניה כדי לקבל עותק מהיתר הבניה. הימים האלה נגמרו.

אפליקציית “תיק תק” שהוצגה בשבוע שעבר לראשונה ביריד החדשנות האורבנית ב-MUNI-EXPO מביאה את כל שירותי הרשות המקומית לכף היד של התושב ותחל לפעול בקרוב גם בחדרה. 


אפליקציית “תיק תק” תשפר באופן משמעותי את השירות לתושב ברשויות המקומיות, היא תנגיש לו את המידע הדרוש לו להתנהלות היומיומית בתחומי החינוך, התרבות והפנאי ועלומות תוכן רשותיים נוספים וכן גם עדכונים רלוונטיים בשגרה ובחירום.

בנוסף, האפליקציה מאפשרת לתושב לבצע פעולות שעד עכשיו היה צריך להגיע למוסדות הרשות או להכנס לאתר האינטרנט של הרשות כדי לבצע אותן ממכשיר הסמארטפון באופן פשוט ומרוכז תחת אפליקציה אחת. התושב יוכל לפנות למוקד הרשותי (106), לבקש הנחה בארנונה ולבצע פעולות רבות נוספות שעד היום היו כרוכות בטלפונים, חיפוש קדחתני באתר הרשות או עמידה בתור במחלקת הגבייה. האפליקציה תהיה זמינה להורדה של כל תושב ובה הוא יוכל לבחור את הרשות בה הוא מתגורר ולהנות מהמידע ומהשירותים שהיא מציעה.במהלך הרבעון הראשון של 2019 האפליקציה תכנס לשימוש ברשויות רבות במדינה, ביניהן קריית ביאליק, חדרה ובהמשך תכנס לרשויות נוספות. האפליקציה תתעדכן באופן יום-יומי לפי צרכי הרשויות ותהיה מותאמת לכל רשות בפני עצמה. האפליקציה תהיה זמינה להורדה בחנויות האפליקציות לרווחת התושבים.

ועידת השלטון המקומי לחדשנות MUNI-EXPO התקיימה בשבוע שעבר, ב-27-28 בפברואר 2019, ב-EXPO-TLV, גני התערוכה בתל אביב. זו הפעם השלישית, שמרכז השלטון המקומי מקיים את אירוע הענק, המהווה פלטפורמה מרכזית לקידום נושא הערים החכמות בישראל וכולל תערוכת חדשנות מהגדולות במזרח התיכון עם כ-170 מציגים בכל תחומי ניהול הערים: תשתיות, תברואה, אנרגיה ירוקה, חינוך, ספורט, תרבות, רישוי עסקים, תכנון ערים, פתרונות IT, חממות טכנולוגיות, חברות סטארט-אפ ועוד.


דרך בגין בחדרה || אילוסטרציה, צילום ארכיון
לכל העדכוניםחדשות חדרה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

עוד ניוז >>

מכבי
דילוג לתוכן