מי מוביל בחיסונים נגד שפעת?

נתוני קופות החולים התפרסמו בתחילת דצמבר • החיסונים הגיעו השנה באיחור ניכר והדבר מורגש בנתוני המתחסנים

כבר התחסנתם נגד שפעת? מבוטחי קופת חולים "כללית" התחסנו הכי הרבה מבין כלל מבטוחי הקופות. כך עולה ממצאים שפורסמו בשבוע האחרון בתקשורת הארצית. סך הכל, כ-580 אלף מבוטחי הכללית התחסנו נגד שפעת בארץ. 

באור עקיבא ישנם שני סניפים של כללית – אחד בלב העיר ואחד בשכונת אורות. בחדרה ישנם כ-6 סניפים רגילים ועוד סניפים רבים לרפואה מקצועית, משלימה או בתי מרקחת. בפרדס חנה-כרכור ישנם 3 סניפים רגילים ועוד כמה בתי מרקחת, רפואת שיניים וכד'.

ביתר קופות החולים התחסנו פחות. ב"מכבי שירותי בריאות" התחסנו כ-300 אלף מבוטחים. ב"מאוחדת" התחסנו כ-123 אלף ואילו בלאומית כ-55 אלף בלבד. חשוב לציין כי כללית היא הקופה הגדולה בישראל מבחינת מספר המבוטחים שבה, ועל כן, היה זה צפוי כי נתוניה יהיו הגבוהים ביותר.

החיסונים נגד השפעת של חורף 2019/2020 הגיעו באיחור ניכר מבשנים קודמות, זאת בעקבות עיכוב בקביעת הזנים שנגדם יינתן החיסון על ידי ארגון הבריאות העולמי.

בשנה שעברה נרשמו הרבה יותר חיסונים מאשר השנה עד לתחילת דצמבר (מיליון השנה לעומת 1.4 באותה תקופה אשתקד), והסברה היא כי מדובר באותו עיכוב שגרם לכך.

המאבק במטרד הרכבים המרעישים: כמה רכבים הורדו מהכביש וכמה דוחות ניתנו בגזרת אור עקיבא וואדי ערה? [וידאו]

ממשיכים לפעול נגד מפגעי רעש מרכב מנועי: משטרת ישראל והמשרד להגנת הסביבה ערכו ביום ה' פעילות אכיפה נרחבת בוואדי ערה בכביש 2 ובכביש 4, בדגש על רכב מנועי שגורם לרעש חזק ולבהלה של הציבור; 115 כלי-רכב הורדו מהכביש

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן