"התכנית החדשה תזניק את חדרה כמובילה  גם בעתיד". עו"ד אליהו || צילום: יח"צ

חדרה: פרויקט חדשני יזרים מים למרכז העיר במקרה חירום

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

חדרה: פרויקט חדשני יזרים מים למרכז העיר במקרה חירום

-

מגדלור-פיד ♋

תאגיד “מי חדרה” החל בביצוע פרויקט יחיד מסוגו, אשר יזניק את העיר אל עבר העתיד בכל הנוגע לתשתיות המים והביוב. התאגיד יישם פרויקט מהפכני – ראשון מסוגו בישראל – כמעט מבלי לחצות שכונות מגורים, אשר יוביל לחלוקה של העיר, ובמקרה חירום יוזרם מים מחברת מקורות ישירות למרכז העיר. בכל אזור  יהיו שני קווי מים, בעלי קוטר של 24 צול, אשר יתנו גיבוי האחד לשני במקרה של תקלה ויאפשרו הולכה רציפה של שפכים בהיקפים גדולים- כמעט מבלי לעבור  בתוך הרחובות והשכונות בעיר, אלה רק בצירים עוקפים. מדובר במערכת ראשונה מסוגה בארץ, ובעולם, נכון להיום, ישנן מערכות בודדות דומות.

“כבר היום נחשבת חדרה לעיר מובילה בישראל בתחום – וזאת בזכות ההיקף העצום של העשייה  וההשקעה בהיקף של  מיליוני ₪, בתחום הקמת ושדרוג תשתיות המים והביוב שמוביל  “מי חדרה” מאז הקמתו”, מציין סגן ראש העיר ויו”ר דירקטוריון תאגיד מי חדרה, עו”ד טל אליהו.

הוא הוסיף כי “הניהול המצטיין של “מי חדרה” המתבטא בראייה ניהולית אסטרטגית, שעיקרה  מצוינות  בהווה ובמקביל תכנון פרויקטים עתידיים בסדר גודל עצום אשר יתאימו לפיתוח המואץ של העיר.  מדובר  בחשיבה מרובה ומעמיקה על מכלול ההיבטים הנוגעים לתשתיות המים והביוב – ובכלל זה העמדת תקציבים ולוחות זמנים לביצוע”.

לדברי עו”ד אליהו, בימים אלה תאגיד המים נמצא בשלבי ביצוע מתקדמים של מספר פרויקטים מרכזיים לשיקום ולשדרוג תשתיות המים והביוב בעיר, בשכונות הוותיקות והחדשות. “השקעות אלה שיפרו משמעותית את מערכות אספקת המים”, הוא מציין.

“השנה, תאגיד מי חדרה המשיך בפרויקטים לשדרוג התשתיות בעיר והאיץ את מלאכת שיפור התשתיות במגוון רחובות ברחבי חדרה. אנו ממשיכים לפעול ללא לאות לשיפור איכות ואמינות אספקת המים לרווחת התושבים- בדגש על החלפת התשתיות בשכונות הוותיקות, בהתאם לתכנית ההשקעות השנתית”

329880cookie-checkחדרה: פרויקט חדשני יזרים מים למרכז העיר במקרה חירום

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן