תושב פרדס חנה תקף את בתו בבית המשפט כי לא היה מרוצה מצו הרחקה נגדה – אך לא בטוח שיורשע

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
אילוסטרציה: פיקסביי

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

תושב פרדס חנה תקף את בתו בבית המשפט כי לא היה מרוצה מצו הרחקה נגדה – אך לא בטוח שיורשע

-

מגדלור-פיד ♋

נאשם תושב פרדס חנה שהורשע בחודש נובמבר בתקיפת בתו לאחר שהודה באשמה, לא ייכנס בינתיים לכלא. שופט בית המשפט השלום בחדרה משה גינות החליט לבטל את הכרעת הדין ולשלוח את הגבר, בשנות ה-60′ לחייו, לתסקיר של שירותי המבחן בטרם יגזור את דינו. על פי כתב האישום, כ’ מפרדס חנה, תושב מרכז המושבה, חי עם אשתו ובתו בבית אחד. בחודש מאי 2019, הרחיק בית המשפט בצו את הילדה מהוריה ואסר עליה להתקרב אליהם לפחות למרחק של 500 מטרים ולא להטריד בשום דרך את האב והאם.

בסוף אותו חודש, התקיים דיון נוסף בבית המשפט בצו ההרחקה. ואז, כך על פי המתואר, בזמן שכ’ לא אהב את החלטת השופט, הוא תקף את הילדה בכך שקם לעברה ותקף אותה במכות בכתף. הוא הואשם בתקיפת סתם בבית המשפט. בדיון בעניינו אמר כ’ כי יצא לפנסיה מוקדמת וכי אין לו כל עבר פלילי. “אני מבקש להתחשב בי”, אמר לשופט.

עורך דינו של הנאשם שי זוהר ביקש להתחשב בהודאה המהירה ובחיסכון זמן יקר של בית המשפט. “מדובר באביה של המתלוננת שהיא גרושה, המתגוררת איתם בבית. הוא פנסיונר…הילדה הזו זרקה לו מסמכים, היא כל דבר זורקת מהבית. הוא הגיש צו הגנה ותוך כדי הצו הם אפשרו לבת להישאר עוד קצת זמן, כך שלא ממש הם הבינו את התהליך. בעידנא דריתחא הוא הבין שלא יקבל צו והוא נתן לה מכה. הוא גם קנה לה מכונית, יש לה דירה והיא לא רוצה לעזוב את הבית של אביה הנאשם”.

כאמור, השופט החליט לגזור את דינו אך החליט לבטל את ההחלטה עד להמצאת תסקיר בעניינו של האב, ולא מן הנמנע כי לבסוף לא ייכנס מאחורי סורג ובריח. התיק ימשיך לידון בבית המשפט השלום בחדרה בחודש מרץ 2020.

ענו על משאל מגדלור-ניוז: על מה אתם אוהבים לקרוא הכי הרבה ברשת – איזה תחום מעניין אתכם?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן