אילוסטרציה: פיקסביי

תושב פרדס חנה תקף את בתו בבית המשפט כי לא היה מרוצה מצו הרחקה נגדה – אך לא בטוח שיורשע

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

תושב פרדס חנה תקף את בתו בבית המשפט כי לא היה מרוצה מצו הרחקה נגדה – אך לא בטוח שיורשע

-

נאשם תושב פרדס חנה שהורשע בחודש נובמבר בתקיפת בתו לאחר שהודה באשמה, לא ייכנס בינתיים לכלא. שופט בית המשפט השלום בחדרה משה גינות החליט לבטל את הכרעת הדין ולשלוח את הגבר, בשנות ה-60′ לחייו, לתסקיר של שירותי המבחן בטרם יגזור את דינו. על פי כתב האישום, כ’ מפרדס חנה, תושב מרכז המושבה, חי עם אשתו ובתו בבית אחד. בחודש מאי 2019, הרחיק בית המשפט בצו את הילדה מהוריה ואסר עליה להתקרב אליהם לפחות למרחק של 500 מטרים ולא להטריד בשום דרך את האב והאם.

בסוף אותו חודש, התקיים דיון נוסף בבית המשפט בצו ההרחקה. ואז, כך על פי המתואר, בזמן שכ’ לא אהב את החלטת השופט, הוא תקף את הילדה בכך שקם לעברה ותקף אותה במכות בכתף. הוא הואשם בתקיפת סתם בבית המשפט. בדיון בעניינו אמר כ’ כי יצא לפנסיה מוקדמת וכי אין לו כל עבר פלילי. “אני מבקש להתחשב בי”, אמר לשופט.

עורך דינו של הנאשם שי זוהר ביקש להתחשב בהודאה המהירה ובחיסכון זמן יקר של בית המשפט. “מדובר באביה של המתלוננת שהיא גרושה, המתגוררת איתם בבית. הוא פנסיונר…הילדה הזו זרקה לו מסמכים, היא כל דבר זורקת מהבית. הוא הגיש צו הגנה ותוך כדי הצו הם אפשרו לבת להישאר עוד קצת זמן, כך שלא ממש הם הבינו את התהליך. בעידנא דריתחא הוא הבין שלא יקבל צו והוא נתן לה מכה. הוא גם קנה לה מכונית, יש לה דירה והיא לא רוצה לעזוב את הבית של אביה הנאשם”.

כאמור, השופט החליט לגזור את דינו אך החליט לבטל את ההחלטה עד להמצאת תסקיר בעניינו של האב, ולא מן הנמנע כי לבסוף לא ייכנס מאחורי סורג ובריח. התיק ימשיך לידון בבית המשפט השלום בחדרה בחודש מרץ 2020.

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

לא יאומן: נתפס נוהג כשברכבו 10 בלוני גז במטרה לבצע הסבה פיראטית להנעה בגז [רחבי הרשת]

המשטרה גילתה כי נעשו שינויים מכניים ברכב במטרה להסב אותו להנעה בגז בכדי לחסוך בדלק. עקב חשש לסכנת חיים, הרכב הועבר לתחנת המשטרה ביחד עם הנהג והנוסע שהיה עימו

לידיעה המלאה