באור עקיבא הולכים למהלך: קומה שלישית לבניין העירייה הקיים בעלות של 3 מיליון שקלים

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 10.3.18, 20:42

כידוע, באור עקיבא שכרה העירייה חנויות בסמוך לבניין שלה על מנת להפוך אותם למשרדים של חלק מהמחלקות, מצב שהוא לא אופטימלי גם מבחינת הקופה הציבורית.
ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי הודיע כי העירייה שוקלת הוספת קומה שלישית לבניין העירייה הקיים בעקבות מצוקת מקום חמורה בבניין הקיים. מדובר בהשקעה של כשלושה מיליון שקלים. במקביל, נמשכים התכנונים לבניין עירייה חדש ועתידי בשטח המע”ר.


“אנחנו נביא את התוכניות העתידיות לעירייה”, אמר אדרי היום. “מדובר בסכומים לא קטנים וזה לוקח זמן. אנחנו צריכים להקל על המצוקה שיש לנו באגפי העירייה”.

כידוע, באור עקיבא שכרה העירייה חנויות בסמוך לבניין שלה על מנת להפוך אותם למשרדים של חלק מהמחלקות, מצב שהוא לא אופטימלי גם מבחינת הקופה הציבורית.
“יש פיזור של כל מיני גופים עירוניים בכל מיני מקומות ואני חושב שיהיה נכון וטוב שנלך בשני מסלולים – גם הוספת קומה עכשיו וגם בניין עירייה חדש ועתידי. הבניין הנוכחי יישאר בשליטת העירייה ונוכל לעשות בו שימושים שונים או למכור אותו”.

בעירייה גם מסתכלים על בניין העירייה החדש שצפוי לקום ליד כיכר המזרקה ותקציב לתכנונו אמור להגיע לבניין זה בשנה הקרובה, כך אומרות ההערכות.

ג’קי תורג’מן אמר כי “צריך לחשוב כבר יותר קדימה. אנחנו נשארים באותו מקום ואפילו חדר ישיבות נורמלי אין לנו”. חבר המועצה שמחה יוסיפוב ציין כי באור עקיבא אין חדרים המוקצים לחברי מועצה כמו ביתר הערים המתפתחות.

“אנחנו דורכים במקום מהבחינה הזאת”, אמר יוסיפוב.


>> חם במגדלור ניוזמ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

תגובות