היכל הספורט והתרבות החדש בחדרה ייחנך בהופעה של שלמה ארצי בחודש הבא

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

היכל הספורט והתרבות החדש בחדרה ייחנך בהופעה של שלמה ארצי בחודש הבא

-

מגדלור-פיד ♋

מעריצי שלמה ארצי, התפקדו: היכל הספורט החדש בחדרה, “אנרבוקס”, שבנייתו מושלמת בימים אלה, ייחנך בחודש הבא בהופעה של אחד מגדולי הזמרים של ישראל, שלמה ארצי. זו תהיה ההופעה הראשונה של ארצי בחדרה, העיר אותה הזכיר בשיר שכתב, “אבסורד”, מתוך אלבומו “שניים”: “אומרים שלא רחוק מחדרה, בין הים לבין החולות, יש מקום בו זורחת השמש בלילות…”.

אירוע הפתיחה וההופעה של ה”אנרבוקס” יתקיים ב-29.2.2020. בעיריית חדרה מציינים כי בשאלון עליו השיבו התושבים לפני כחודש – בסקר שביעות הרצון העירוני – נשאלו גם התושבים איזה אמן הכי הייתם רוצים לראות באנרבוקס?

כמעט 25% מהמשיבים בחרו בארצי, שגבר על אמנים אחרים בפער גדול. “עם קבלת תוצאות הסקר פנה ראש העירייה צביקה גנדלמן, לשלמה ארצי, סיפר לו על ממצאי הסקר וביקש ממנו להופיע בערב הפתיחה המרגש”, מציינים בעירייה. מכירת הכרטיסים תפתח בקרוב, עם הטבה מיוחדת לתושבות ותושבי חדרה.

בניית ה”אנרבוקס” בשנה האחרונה || צילום ארכיון: עיריית חדרה

היכל ה”אנרבוקס” הוא אולם ספורט רב-תכליתי חד קומתי בגובה של 16 מ”ר, המיועד למשחקי כדורסל, כדוריד וכדורעף. בנוסף מתוכנן האולם גם למופעים גדולים. באירועי ספורט, תחרויות ואליפויות יהיה האולם מסוגל להכיל כ-2,000 צופים, באירועי תרבות יהיה מסוגל להכיל כ-3,000 צופים.

ההיכל מושקע בסטנדרטים בינלאומיים. בנוסף לאולם התחרותי הוא יכלול חדר כושר, סאונה, ג’קוזי, חדרי הלבשה, חדרי שיפוט, חדר תקשורת ומזנונים. הפרויקט המורכב משתרע על שטח של שבעה דונמים בהיקף של 4500 מ”ר, כולל פיתוח וחנייה, עם נגישות מלאה לאוכלוסייה עם מוגבלות. את העבודות מנהלת החברה הכלכלית חדרה עבור העירייה.

אדריכל הפרויקט הוא יוסי בן-נעים אשר לו ניסיון רב בתכנון מתקני ספורט, בין היתר אצטדיון טדי בירושלים, היכל ספורט חולון, אצטדיון פתח-תקווה ועוד.

לכל העדכוניםחדשות חדרה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן