כלב מסוכן שוחרר בפארק ביאליק באור עקיבא, פקחים נתנו לבעליו דוח של 730 ש"ח

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 11.3.19, 17:09

פקחים שהיו בפעילות בפארק ביאליק זיהו אדם ששחרר כלב מסוכן ללא מחסום פה וללא רצועה ונתן לו להסתובב בתוך הפארק ללא השגחה נאותה. זה נגמר בקנס כואבצילום: שיטור עירוני אור עקיבא


מבצע מטרדי בעלי חיים ממשיך והשיטור העירוני באור עקיבא ממשיך בביצוע האכיפה בנושא.

בהמשך לכך, פקחים שהיו בפעילות בפארק ביאליק זיהו אדם ששחרר כלב מסוכן ללא מחסום פה וללא רצועה ונתן לו להסתובב בתוך הפארק ללא השגחה נאותה.בעקבות כך קיבל התושב דו”ח על סך 730 ש”ח. הדוח החריף הגיע לאחר אזהרות חוזרות ונשנות בתקופה האחרונה בנושא הגברת האכיפה כנגד כלבים משוטטים ובעלי כלבים שלא פועלים על פי חוק בעיר.

כזכור וכפי שכבר פרסמנו לפני כשבועיים, שחרור כלב ממכלאה זה עסק לא זול: כ-580 שקלים, על פי עדויות שמסרו בעלי כלבים שכלבם נכלא. הקנס הניתן לבעלי כלב משוטט עומד על כ-475 שקלים ואף גבוה מזה, תלוי בעבירה.
מהשיטור העירוני נמסר: “הפארקים נועדו לרווחת התושבים, ילדינו מסתובבים בהם ובגנים ותופעות כגון גללי כלבים מפוזרים לא נעימה ומהווה מטרד רציני.

“העירייה השקיעה במתקן הכלבים הנמצא בסמוך לפארק ביאליק לטובת הכלבים וניתן לשחרר את הכלבים בתוך המתקן, המקום מגודר ומכיל ברזיית מים. אנא הימנעו מקנסות מיותרים. אנו בשיטור קוראים לתושבים לדווח לנו על כל מפגע המטריד אתכם ונשמח לטפל על הצד הטוב ביותר “.


>> חם במגדלור ניוזמ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

תגובות