אור עקיבא: העירייה תחל במהלך שדרוג מקיף להצללות בפארקים בעקבות בטיחותן

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אור עקיבא: העירייה תחל במהלך שדרוג מקיף להצללות בפארקים בעקבות בטיחותן

-

מגדלור-פיד ♋


צילייה שנתלשה בשכונת אורות הירוקה בחורף האחרון || צילום: אביב רונן


בחורף האחרון המחזה הזה נצפה שוב בפארקים בשכונת אורות הירוקה באור עקיבא: הציליות (יריעות הבד המצלות על הפארק) נקרעו ונתלשו כתוצאה מהרוחות. כעת, ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי עדכן בישיבת מועצת העיר האחרונה כי בכוונת העירייה לשדרג מחדש את הציליות ולפעול לחיזוקן והחלפתן בהתאם לתנאי הטבע.

“זו בעיה שאנחנו מעלים מדי שנה, סכנה בטיחותית של ממש”, העלה את הנושא חבר המועצה רמי ראובן. “בחורף עפות הציליות בגני המשחקים, העמודים נוטים הצידה. כאשר מסדרים אותן בקיץ זה חוזר בחורף.ראובן הוסיף כי “כל פעם כשהעליתי את הנושא בפני גורמים שונים בעירייה, אמרו לי שהחשב לא מאשר לערוך הסכם חדש מול קבלן חיצוני. בסוף זה ייפול על הראש של כולנו. אתה בא למנהלי אגפים והם מדקלמים לך שהחשב לא מאשר”.

חבר המועצה משה ביטון ציין כי ישנן חברות חיצוניות המטפלות בנושא ובהשקעה תקציבית מעניקים שירותי תחזוקה ואחסון הציליות בימי החורף.
ראש העיר אדרי אמר כי “הולך להיות שינוי מקצה לקצה. את הפארק הקטן באורות הירוקה סגרתי כי הברזל והמתכות שבו נשברו. אנחנו חיים ליד הים, יש רוחות חזקות, איתני הטבע מנצחים כל דבר ונדרשת אופרציה שלמה. יש סוגים שונים של הצללות. ההצללות בפארק אורות הירוקה, בחלקם כישלון טוטאלי. יש הצללות שמחזיקות מעמד מצוין ועובדות. צריך לעשות את זה נכון.

אדרי הוסיף כי “יש לנו מסקנות. נעשה הצללות שהעמודים הראשיים שמחזיקים אותן יהיו מחוזקים בבטון. נעבור פארק פארק, ונתקין את ההצללות הטובות והבטוחות ביותר”.שכונת היובל באור עקיבא || צילום ארכיון


34750cookie-checkאור עקיבא: העירייה תחל במהלך שדרוג מקיף להצללות בפארקים בעקבות בטיחותן

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן