ההודעה וההבהרה: חבר המועצה ג’קי תורג’מן נגד מדיניות דוחות החנייה בעיר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

ההודעה וההבהרה: חבר המועצה ג’קי תורג’מן נגד מדיניות דוחות החנייה בעיר

-

מגדלור-פיד ♋

צילום אילוסטרציה. ארכיון: עיריית חדרה

חבר מועצת העיר אור עקיבא ג’קי תורג’מן, יצא עם תחילת השבוע (18.3) בהודעה בעמוד הפייסבוק שלו כנגד דוחות החנייה ומדיניות הדוחות באור עקיבא. ההודעה שפרסם זכתה לשלל תגובות זועמות בנושא.

“תושבים יקרים התכוננו להפגנה ענקית עקב ריבוי דוחות חניה ללא צורך”, כתב תורג’מן במה שהשתמע כמו קריאה לפעולה.

תורג’מן הוסיף: “לצערנו הרב, לאחר פניות רבות לראש העיר בנושא לא קיבלנו פתרון משביע רצון והוחלט על ידי וועד הפעולה המקומית לארגן במשמרות ימי שביתה והפגנה ברחבי היישוב. הגיע הזמן להתעורר ולמחות כנגד ההפקרות במתן הדוחות”.

בבוקר שאחרי (19.3) נשמע תורג’מן כבר מפוייס יותר וכתב הודעת הבהרה. “נראה לי שהדברים הוצאו מהקשרם בקשר לדוחות החניה”, ציין והוסיף: “בתקציב החדש הוקצו לשנת 2019 400 אלף שקלים לדוחות חניה ול-2020 כ-700 אלף לדוחות חניה. אני בעד אכיפה משטרתית וחוק וסדר. אני מדבר על השיטור העירוני, שכל המהות שלו זה אך ורק לחלק דוחות. יש המון מפגעים בעיר שלא מטופלים ועל פניו ניראה שהכיס של האזרח הוא הפתרון למצוקה שלהם”.

הביקורת של תורג’מן לא נפלה על אוזניים ערלות, או במקרה הזה על ידיים רפויות. תושבים התייחסו לכתוב וביקרו גם הם את המצב בעיר.

התושב שאול כתב: “השוטרים באור עקיבא עברו כל גבול. בכל פינה בדיקה כאילו אנחנו בהארלם. פעמיים ביום בדיקה ביטחונית … יותר מידי שוטרים יותר מידי דוחות”.

רפאל כתב: “פעמיים ביום יש הצגת תכלית ליד בנק הפועלים להראות שהם קיימים. המטרה להביא את השוטרים זה להוריד את רמת הפשיעה בעיר, לאכוף נסיעות מטורפות של טרקטורונים בעיר ולשמור על סדר גם בחניה מסודרת. זה לא רק העיקר לתת דוחות חניה”.

יצחק תורג’מן. צילום ארכיון: מגדלור ניוז
לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
ענו על משאל מגדלור-ניוז: על מה אתם אוהבים לקרוא הכי הרבה ברשת – איזה תחום מעניין אתכם?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן