כביש 4 בין אור עקיבא לחדרה: שוטרים סמויים עלו על אוטובוסים וצילמו נהגים מסמסים בנהיגה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

כביש 4 בין אור עקיבא לחדרה: שוטרים סמויים עלו על אוטובוסים וצילמו נהגים מסמסים בנהיגה

-

מגדלור-פיד ♋

צילום: דוברות המשטרה

“אכיפה יצירתית, מרתיעה וממוקדת”. כך הגדירו היום במשטרת התנועה את פעילות שוטרי אגף התנועה (27.3) נגד עבירות סלולר במהלך נהיגה.

במסגרת המאבק בקטל בכבישים, היום בשעות הבוקר המוקדמות החלה פעילות אכיפה ממוקדת נגד עבירות היסח הדעת המוגדרות בסל עבירות מסכנות חיים. בפעילות ניתן דגש לעבירת השימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה שהיא אחד הגורמים העיקריים לתאונות הדרכים.

במהלך האכיפה שבוצעה על כביש 4 בין צומת פוריידיס לצומת כפר סבא, בין היתר גם אור עקיבא וחדרה, נרשמו עשרות דו”חות נגד נהגים שעשו שימוש בטלפון הנייד, כאשר חלקם נעצרו על ידי השוטרים בניידות והוצג בפניהם צילום העבירה.

האכיפה בוצעה באמצעות מצלמות סטילס, ניידות גלויות/סמויות ושוטרים שעלו כנוסעים תמימים בבגדים אזרחיים על קווי שירות של אוטובוסים, ותיעדו במצלמת הסטילס עבירות של נהגים שעשו שימוש בטלפונים ניידים בזמן שהם נוהגים במקביל לאוטובוסים.

בנוסף לשוטרים שתיעדו את העבירות מתוך האוטובוס, נעו ניידות משטרה בסמוך במטרה לאכוף נגד אותם נהגים שתועדו והועבר דיווח לגבם שביצעו עבירה.

“בתחבולות תעשה לך מלחמה” כך תיאר השוטר שביצע את האכיפה שמטרתה להרתיע והוסיף, בכל יום אנחנו נלחמים בקטל בכבישים באמצעות אכיפה ונעשה הכל על מנת להציל חיים ולמנוע את התאונה הבאה

במשטרה ציינו כי פעילות זו ומגוון פעילויות נוספות, ימשכו בתקופה הקרובה בעיקר בכבישים המועדים בהם קיים ריבוי של תאונות דרכים ונפגעים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן