רוצים לתפוס גנבים ועבריינים? "העיר החכמה" של קיסריה מגייסת עובדים

משרה מעניינת: אגף הביטחון של קיסריה פרסמו בימים האחרונים מודעת דרושים מעניינת המבקשת לגייס מוקדנים/ות למוקד העיר החכמה באגף הביטחון

בשנים האחרונות הפך המושג "מוקד רואה" לשגור יותר ויותר בקרב אנשי הרשויות המקומיות. מדובר באותו חדר המכיל עשרות מסכי טלוויזיה ומחשב ועוקב בזמן אמת, 24/7, אחרי התמונות המגיעות ממצלמות האבטחה במרחבים הציבוריים בעיר או ביישוב. לא אחת, הצליחו המצלמות לקלוט פשעים, עבריינות והתנהגות פלילית במרחב הציבורי והביאו לתפיסת חשודים.

עכשיו יש לכם הזדמנות לעבוד במקום כזה גם. באגף הביטחון של קיסריה פרסמו בימים האחרונים מודעת דרושים מעניינת המבקשת לגייס  מוקדנים/ות למוקד העיר החכמה באגף הביטחון.

הסיור של אגף הביטחון קיסריה עם קניצי המשטרה בדצמבר. צילום: אגף הביטחון

על פי ההודעה, מדובר בעבודה במשמרות שמתאימה לסטודנטים. דרישות העבודה כוללים ניסיון עבודה ושליטה במוקדים מבצעיים עם מערכות מצלמות (יתרון) וכמובן לאחר שירות צבאי מלא (קורות חיים למייל : [email protected]).

בחודש דצמבר האחרון, אירחו ב"עיר החכמה" את קציני סגל הפיקוד הכללי של המרחב, בפיקודם של נצ"מ שמעון בן שבו (נכון לדצמבר) מפקד המרחב וסגן מפקד המרחב, סנ״צ רמי רז.

במסגרת הביקור, הציגו אנשי הביטחון את תפיסת ההפעלה של של העיר החכמה ויכולות המערך. "במהלך ההדרכה, שארכה כ- 55 דקות, עמדו המפקדים מרותקים ונפעמים מהמערכות והכלים העומדים לרשותנו והמסייעים לנו בניהול היום-יום במרחב", סיפרו שם.

"במסגרת הידוק שיתוף הפעולה, הנחה מפקד המרחב את פקודיו לקיים הדרכות וסיורים לימודיים נוספים לקציני המרחב בכדי ללמוד מהמערך הטכנולוגי שלנו. בנוסף, הנחה לקיים שיתוף פעולה מלא בפורום תחנות המרחב והזנה במידע אשר יסייע לנו בפעילות מניעה".

מוקד רואה. צילום: עיריית חדרה

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן