פרוייקט “גרים יחד בגבעה”: חיבור מרגש בין הגמלאים לילדים בבנימינה גבעת עדה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

פרוייקט “גרים יחד בגבעה”: חיבור מרגש בין הגמלאים לילדים בבנימינה גבעת עדה

-

מגדלור-פיד ♋

חדשות מתפרצות בנימינה-גבעת עדה: עדכונים שוטפים במהלך היום על מה שקורה במושבה וסביבתה

פרוייקט “גרים יחד בגבעה”: חיבור מרגש בין הגמלאים לילדים בבנימינה גבעת עדה

19.10, 11:21 || פרויקט גרים ביחד אותו יזמה יסמין קילברט נציגת ועד ההורים בשיתוף רכזת המתנדבים במועצה רוית סימון, הוא פרויקט הנועד להכיר ולחבר בין גמלאי גבעת עדה, חלקם נולדו וגדלו כל חייהם במושבה, ובין ילדי הדור הצעיר.

ביום שישי האחרון נורתה יריית הפתיחה של הפרויקט כאשר תלמידי כיתה ה2 מביה”ס “גבע” בגבעת עדה של המורה ליאת קאופמן בשיתוף יסמין ורוית, הגיעו לביתם של גמלאי גבעת עדה והעניקו להם מאפה, פרחים וברכה. בקרב הגמלאים וכמובן בקרב הילדים הייתה תחושה של התרוממות רוח והתרגשות. פרויקט זה יימשך במהלך השנה הקרובה למען הידוק הקשרים בין הגמלאים לילדים. רכזת המתנדבים במועצה רוית סימון: “זהו פרויקט בעל ערכים וחשיבות רבה לשמירת קשר בין הגמלאים לילדי המושבה. אני רוצה להודות להורים שעודדו את ילדיהם לקחת חלק בפרויקט ועל שיתוף הפעולה המלא מצידם. יישר כוח ושתמיד נהיה בצד הנותן”. צילום: דוברות המועצה


לקראת כיפור: שינויים במועדי פינוי האשפה בבנימינה

22.9, 11:50 || במועצת בנימינה עדכנו היום על שינוי במועדי פינוי אשפה/ גזם וגרוטאות בימים הקרובים לקראת כיפור: במוצאי שבת 26.09.20, יתבצע פינוי אשפה במזרח בנימינה, ביום א 27.09.20, ערב יום כיפור, בבוקר יתבצע פינוי במערב בנימינה, ביום ב’, 28.09.20, יום הכיפורים לא יתבצע איסוף גזם וגרוטאות במזרח בנימינה.


נערכים לחורף: רשות הניקוז החלה בעבודות שדרוג תוואי נחל תמסח בבנימינה

31.8, 10:39 || בימים האחרונים החלו ברשות הניקוז בעבודות להעמקת והסדרת תוואי נחל תמסח, בבנימינה. כזכור בחודשים האחרונים פועלת המועצה בהובלת מהנדסת המועצה , אדר’ שרון פישמן מול רשות הניקוז ונתיב ישראל במטרה להסדיר את תוואי הנחלים ותעלות הניקוז במטרה להיות ערוכים לקראת החורף הקרוב ולמנוע הצפות כמו זו שארע אשתקד. המהנדסת, אדר’ שרון פישמן: “העבודות בנחל תמסח הם חלק מעבודה רב מערכתית שנועדו לטפל בנושא ההצפות בבנימינה. נדרשת פה עבודה במספר מישורים מול מספר רשויות ואנו פועלים בנחישות מולם על מנת לדאוג לכך שגם אם יהיו בעתיד מקרים של מזג אוויר קיצוני ההשפעה על תושבי בנימינה תהיה מינימלית”. צילום: דוברות המועצה


פועל בן 55 נפצע בינוני במפעל בבנימינה ופונה להלל יפה

2.8, 17:38 || דוברות מד”א : בשעה 13:42 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על פועל שנפצע במהלך עבודתו במפעל בבנימינה. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי”ח הלל יפה גבר כבן 55 במצב בינוני עם חבלות בפלג גופו העליון.


היחידה באזור: בנימינה ביקשה ממשרד הפנים שלא לייקר את הארנונה ב-2021

2.8, 17:38 || המועצה המקומית בנימינה-גבעת עדה היא בין 13 הרשויות בארץ שביקשו לבטל את התייקרות הארנונה. מדובר בהתייקרות אוטומטית בארנונה שמתרחשת מידי שנה, כשהשנה, בעקבות משבר הקורונה, החליטה המועצה לוותר על ההתייקרות. בבקשה למשרד הפנים כתבה המועצה כי “בעקבות המאבק בנגיף קורונה והמשבר הכלכלי שפקד את המדינה ואת תושביה, החליטה המליאה על ויתור על שיעור ההעלאה האוטומטית לשנת 2021 בגובה 1.1%”. “אנו ממתינים לתגובת משרד הפנים בנושא”, נמסר מהמועצה.

416590cookie-checkפרוייקט “גרים יחד בגבעה”: חיבור מרגש בין הגמלאים לילדים בבנימינה גבעת עדה

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן