החשד להתעללות בפעוטון באור עקיבא | בית המשפט המחוזי אסר לפרסם את פרטי הפעוטון והגננות

אתמול (ראשון, 13.3) ציינו במשטרה כי הצו צפוי להיפקע היום בשעה 14:00 ואז היה ניתן לפרסם את שם הפעוטון והצוות, אולם, כאמור, בית המשפט המחוזי בחיפה הורה על הארכת הצו

החשד לפגיעה בקטינים בפעוטון באור עקיבא: מהמשטרה נמסר בצהריים (שני, 14.3) כי צו איסור הפרסום שהוטל על חלק מהפשרה, לפיו נאסר על פרסום שמן של הגננות המטפלות בפעוטון או כל פרט אחר שעלול להביא לזהותן, הוארך פעם נוספת.

“תוקפו של צו איסור הפרסום האוסר על פרסום כל פרט העלול לזהות את הגננת ו-3 המטפלות מאור עקיבא הוארך על ידי בית המשפט המחוזי בחיפה עד החלטה אחרת”, נמסר מהמשטרה. דיון נוסף בבקשה צפוי להתקיים ביום ראשון הקרוב (20.3.2022).

אתמול (ראשון, 13.3) ציינו במשטרה כי הצו צפוי להיפקע היום בשעה 14:00 ואז היה ניתן לפרסם את שם הפעוטון והצוות, אולם, כאמור, בית המשפט המחוזי בחיפה הורה על הארכת הצו, ככל הנראה לאחר שהוגשה אליו פנייה מצד סניגורי המטפלות.

בימים האחרונים אנו עוקבים אחר הפרשה. ביום שישי האחרון, ליאת לוסון, אחת האימהות מאור עקיבא שבנה התחנך בפעוטון בו עלה חשד להתעללות בילדים השוהים בו, התראיינה בתכנית “העולם הבוקר” ברשת 13. 

לוסון הגיעה לאולפן יחד עם “שומרת הטף”, הדס חכימי, שפועלת בשנים האחרונות לאיתור גננות וצוותי גן מתעללים ובסיוע לבני משפחות הילדים.

קראו גם: 
♦ החשד להתעללות בפעוטון באור עקיבא | הגננת ו-3 מטפלות שוחררו בתנאים מגבילים; פורסמה הקלטה מתוך הפעוטון
♦ חשד להתעללות בפעוטון באור עקיבא; הורים הגישו תלונות במשטרה: “הילד סיפר שהצוות מרביץ לו”

כשבוע חלף מאז נחשפה הפרשה. הורים לילדים בפעוטון הגישו תלונות בתחנת המשטרה בחדרה כנגד צוות הפעוטון.  מדובר בפרשה שהחלה להיבדק בקרב ההורים בשבועות האחרונים בעקבות חשש שעלה אצלם על התעללות ואלימות פיזית ומילולית בפעוטון בו נמצאים ילדיהם. על פי הההורים, כ-30 ילדים מתחנכים בשנה הזו בפעוטון בגילאין 3 חודשים ועד 3 שנים.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן