שלב ב’ של מחיר למשתכן באור עקיבא יוצא לדרך: 650 דירות בקנה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

שלב ב’ של מחיר למשתכן באור עקיבא יוצא לדרך: 650 דירות בקנה

-

מגדלור-פיד ♋

שלב ב׳ של ההסכם למען צעירי אור עקיבא יוצא לדרך עם עוד 650 דירות של מחיר למשתכן בשכונת אור ים באור עקיבא .כך דיווחו השבוע ממטה מחאת צעירי וזכאי אור עקיבא.

“זוגות צעירים וזכאים יקרים שלנו, עם סגירת הקלפיות הבטחנו שנמשיך במסע למענכם”, כתבו ראשי מטה המאבק יצחק נסימי ושיקו חג׳ג׳.

“אנחנו שמחים לבשר שרשות מקרקעי ישראל הוציאה למכרז קבלנים עוד 650 דירות של מחיר למשתכן כחלק מההסכם ההיסטורי שהשגנו כאן במטה המאבק.

“נדגיש כי זהו השלב הראשוני במסגרתו הקבלן שיציע את המחיר הנמוך ביותר למ״ר יזכה. לאחר בחירת הקבלנים נעבור לשלב הבא של הגרלת הדירות לזכאים ובתוכם כמובן קודם כל בני המקום.

מחיר למשתכן באיזור. צילום: ארכיון

“לסיכום, אם מישהו חשב שאנחנו הולכים להיעלם אז כדאי לו לחשב מסלול מחדש. אנחנו כאן כדי להישאר. נקודה”.

משרד האוצר הודיע בחודש שעבר על פתיחת ההרשמה להגרלה הגדולה השמינית של מחיר למשתכן – הגרלת מרץ 2019, בה הוגרלו כ-5,200 דירות וכוללת לראשונה את תל אביב-יפו, בני ברק, אבן יהודה, אריאל וג’סר א-זרקא, כאן באיזור.

ההרשמה ננעלה ב-27 במרץ בחצות. בדיקת אתר האינטרנט הכלכלי Bizportal העלתה כי “נכון לכרגע סיכויי הזכייה לבני המקום מסדרה א הינם ודאיים במרבית ההגרלות – סיכוי של 100%, למעט באבן יהודה 95% ותל אביב 29%. גם סיכויי הזכייה לבני המקום מסדרה ב הינם ודאיים בישובים: אריאל, אשקלון, ג’סר א-זרקא, מגדל העמק, נצרת עילית וראש העין. מנגד, הסיכוי אפסי באבן יהודה ותל אביב”.

השר כחלון. מחיר למשתכן
לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן