רוח חדשה בצמרת הוועדה לתכנון ובניה יישובי הברון: אלי אבוטבול מזכרון יעקב נכנס לתפקיד היו”ר

רוח חדשה בצמרת הוועדה לתכנון ובניה יישובי הברון: אלי אבוטבול מזכרון יעקב נכנס לתפקיד היו”ר

-

מגדלור-פיד ♋

תתרגלו להגיד יו״ר הוועדה עו”ד אלי אבוטבול. אלי אבוטבול (54) אשר בתפקידו כראש מועצה בזכרון יעקב הצעיד אותה לשורה של הישגים, נכנס בימים אלו לתפקידו החדש כיו״ר הוועדה המקומית לתכנון ובניה. משרדיה יושבים בזכרון יעקב והיא משרתת את כל יישובי הסביבה שלהם אין עדה עצמאית כמו זכרון, בנימינה, אור עקיבא ועוד.

מיד עם כניסתו לתפקיד הצטרף יו״ר הוועדה לקבוצת הווצאפ של הוועדה ישירות מהטלפון האישי שלו.  אבוטבול פנה אל כל המתכננים חברי הקבוצה בהודעה.

“שלום רב לחברי הקבוצה, צירפתי עצמי לקבוצה על מנת לעקוב מקרוב אחרי שאלות ורעיונות שעולים הן בענייני העבודה השוטפת וכן לצורך הפקת לקחים וקבלת רעיונות מבורכים מכם . תרגישו חופשי ליצור קשר, לשאול שאלות ואף לבקר אותנו כאשר צריך שכן המטרה בסופו של דבר הינה לשפר את עבודת הוועדה , להפוך אותה ליעילה , מקצועית ואיכותית ולהנגיש לכם מידע ולהנגיש את עצמנו אליכם ציבור הלקוחות”.

צוות המתכננים אשר מכיר את פועלו של היו”ר הנכנס, עד מזמן היותו ראש מועצת זכרון יעקב וחבר בוועדה בירך את אבוטבול שימשיך במפעליו למען הוועדה לתכנון והיישובים בתחומה ויצליח בתפקידו החדש.

383301cookie-checkרוח חדשה בצמרת הוועדה לתכנון ובניה יישובי הברון: אלי אבוטבול מזכרון יעקב נכנס לתפקיד היו”ר

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות