אולי יעניין אותך

דורון הראלי מפרדס חנה שקע לפנות בוקר בשלולית ענק ברחוב המסילה: “כל מה שרציתי זה לצאת משם” [וידאו]

דורון הראלי מפרדס חנה שקע לפנות בוקר בשלולית ענק ברחוב המסילה: “כל מה שרציתי זה לצאת משם” [וידאו]

אם לא מספיקה היציאה המוקדמת מהבית, הסיוט של דורון הראלי מפרדס חנה היום בבוקר הייתה כפולה ומכופלת. כשנכנס לאוטו וניסה לנסוע דרך רחוב המסילה במושבה – הוא נקלע לשלולית ענק שתקעה לו את הרכב ואף הביאה אותו למצב של מצוקה אמיתית בגשם הזלעפות שירד באותה השעה במקום.

אחר הצהריים התראיין הראלי לטלוויזיה. “נתקעתי בתוך אגם של ממש ולא ידעתי מה לעשות”, סיפר לרפי רשף. “כל מה שרציתי זה לצאת משם כמה שיותר מהר. מידי פעם האוטו גם נסחף בזרם, מה שהגביר את החששות שלי לצאת משם – שמה גם אני אסחף”.

32 מ”מ ירדו בזמן קצר בפרדס חנה – מספר מצומצם של נקודות ביישוב הוצפו

הראלי הוסיף ואמר כי התחושה באותן דקות הייתה קשה ולא חשב על כלום – אלא רק לצאת משם בשלום. “הייתי רטוב מכף רגל ועד ראש, החשש לא היה להירטב”, הוא מוסיף, “החשש היה יותר גדול, שמה אני לא אצליח להיחלץ משם. לא היה אכפת לי המים או האוטו. הכל היה מים וברד. חשבתי רק איפה אני נאחז ואיך אני נחלץ כשאני על הגג של הרכב”.

הראיון עם הראלי אצל רפי רשף, קשת 12

הראלי מספר כי באיזשהו שלב – גם הטלפון הסלולרי שלו שבק חיים בגלל המים הרבים. “הייתי בלי טלפון בשלב מסוים ופשוט ניסיתי ליצור קשר עפ הסביבה. היה שם נהג משאית ובהמשך הגיעה גם משאית זבל, שהצליחה להגיע אליי ולחלץ אותי”.

הראלי מסכם: “אחרי שיוצאים ממצב כזה אפשר רק לחייך. האוטו הלך לגמרי, אחרי שלוש שעות התקשרו מהמשטרה שהאפשר לבוא ולקרוא לגרר. התקשרתי לעבודה ולקחתי חופש להתאושש מהבוקר הזה, שהיה בעיקר קשה נפשית”.

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן