המשטרה פיזרה מסיבה בחלומות זכרון יעקב, התושבים זועמים: “יש פה מסיבות כל הזמן” [📹]

מסיבה שנערכה בשכונת חלומות זכרון הטרידה את מנוחת השכנים אך גם גרמה לכעס בעקבות מה שנראה לכאורה כמו הפרה של הנחיות הריחוק החברתי. הסרטון הועלה בטוויטר, שותף בפורומים בזכרון ויצר מהומה

המשטרה פיזרה מסיבה בחלומות זכרון יעקב, התושבים זועמים: “יש פה מסיבות כל הזמן” [📹]

מסיבה שנערכה בשכונת חלומות זכרון הטרידה את מנוחת השכנים אך גם גרמה לכעס בעקבות מה שנראה לכאורה כמו הפרה של הנחיות הריחוק החברתי. הסרטון הועלה בטוויטר, שותף בפורומים בזכרון ויצר מהומה

מגדלור-פיד ♋

תיעוד מטריד של מסיבה בזכרון יעקב שצולמה והופצה ברשת הפכה לשיחת היום בפורומים של המושבה.

‏בהודעה שפורסמה בטוויטר על ידי אהרן רבינוביץ’,  כתב לענייני חרדים וכתב פלילים ומשפט בירושלים, נכתב: “רחוב עגור בזכרון יעקב. כמה עשרות בני אדם במסיבה בבית, בלי מסכות כמובן, רעש מחריש אוזניים. שוטרים הגיעו מספר פעמים אך מסיבה לא ברורה אפשרו לאירוע להמשיך. משטרת ישראל לטיפולכם”.

צילום מסך

 

בהמשך הוסיף הכתב בטוויטר כי “כוחות משטרה מתוגברים הגיעו כעת למקום ופיזרו את החגיגה”.

ההודעה כמעט עברה מתחת לראדר אך פרסום שלה בפורום “מושבה חופשית” גרר גל תגובות בנושא – בעיקר נגד אך גם בעד.

תושבת כתבה: “אני לא מופתעץ. יש חדר כושר פעיל ברחוב הברושים לכל אורך ההסגר. המשטרה אמרו שאין להם מה לעשות. יש אנשים בזיכרון שמותר לעשות הכל ולא משנה חוק, אזרחים אחרים, כלום. אני מזמן התייאשתי מזה”.

תושבים דיווחו גם על מסיבות ברחוב קדושי השואה. תושבת ציינה: “האם יש בזכרון אנשים שמחזיקים את מקבלי ההחלטות בביצים? אחרת לא ברור לי מדוע קיבלו לכך אישור או להבדיל מדוע לא מטופל באופן גורף וחד פעמי”.

תושב נוסף ציין: יש שם מסיבות. רעש מחריש אוזניים שמגיע עד רחוב המדע. ולא מספיק הרעש והעובדה שמתקהלים בניגוד לחוק – שיא השיאים היה ביום הזכרון. המשטרה דווקא טיפלה אבל זו תופעה שחוזרת על עצמה מידי יום כמעט”.

“אנשים שעושים מסיבות עם משתתפים רבים בזמן הזה של הקורונה הם אנשים אגואיסטים שמתעלמים מהוראות החוק שלא להתקהל”, כתב תושב אחר, “ההתקהלויות גורמות להידבקויות מוגברות שגורמות להמשך הסגר, לאבטלה ולסגירת עסקים”.

לעומת המבקרים, היו כאלה שתמכו במסיבה. “המשטרה הגיע סתם”, כתב אחד התושבים. “סתם נטפלים אנשים, לא יודעים להסתכל אצלהם בבית ואוהבים לחפש רוע אצל אנשים אחרים. ה״מסיבה״ התנהלה תחת שמירה מוקפדת של הנחיות משרד הבריאות וזו הסיבה שהמשטרה לא יכלה ולא רצתה לעשות כלום. תפרגנו שלחו אהבת חינם הרבה יותר נעים מהשנאה והצרות עין שהבאתם לנו למושבה”.

388126cookie-checkהמשטרה פיזרה מסיבה בחלומות זכרון יעקב, התושבים זועמים: “יש פה מסיבות כל הזמן” [📹]

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות