אולי יעניין אותך

פועלי הבניין חזו במתרחש: כתב אישום נגד שני תושבי עתלית שיצאו למסע פריצות רכבים

פועלי הבניין חזו במתרחש: כתב אישום נגד שני תושבי עתלית שיצאו למסע פריצות רכבים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

חטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה בסוף השבוע כתב אישום נגד שני תושבי עתלית שפרצו ל-6 כלי רכב וגנבו מהם רכוש וכן שאיימו על קצין משטרה שעצר אותם.

המשטרה פתחה בחקירה לפני כשבוע לאחר ששני פועלי בניין שעבדו בעתלית התדפקו על דלת ביתו של תושב היישוב הואיל שסברו שרכבו נפרץ על ידי שני חשודים בהם הבחינו בקרבת מקום.

שני הפועלים הובילו את תושב המקום, שהינו קצין משטרה, לכיוון המצאותם של החשודים והקצין שערך סריקות אחר החשודים תפס אותם בקרבת מקום ועצר אותם בסיוע שוטרי תחנת טירת כרמל בחשד לביצוע המעשים.

בחיפוש שנערך על שני החשודים, תושבי עתלית בשנות ה- 20 לחייהם נתפסו ממצאים הקושרים אותם לעבירות המיוחסות להם וכן כלי פריצה.

פריצה לרכב. צילום ארכיון: דוברות המשטרה

מכתב האישום שהוגש לבית משפט השלום בחיפה עולה כי בעת מעצרם החשודים איימו על קצין המשטרה בכך שאמרו לו: אנחנו מכירים אותך, יודעים איפה אתה גר, אם לא היה לך ברזלים זה היה נגמר אחרת אנחנו עוד ניפגש

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת ובתום החקירה שכללה איסוף עדויות ואיסוף ממצאים פורנזיים הגישה בסוף השבוע חטיבת התביעות של משטרת ישראל כתב אישום ובקשה למעצרם של החשודים עד תום ההליכים לבית משפט השלום בחיפה בגין התפרצות לרכב ואיומים.

מגדלור-פיד ♋                                           

מכבי

מגדלור-פיד ♋


הגיבו על הכתבה:

ענו על משאל מגדלור-ניוז: איך תחגגו השנה את ראש השנה?

דילוג לתוכן