המיסטיקנית מחדרה: “הקלפים ותהילים מראים לנו איפה ספיר הנעדרת מעכו עשויה להיות”

נחום (24), אם לפעוטה כבת שנתיים ותינוק, נעדרת מביתה מאז יום חמישי שעבר בבוקר - ומקורביה חוששים לחייה

“זה הקלף שפתחתי על המקום בו נמצאת הנעדרת ספיר נחום…יצא לי ארכיאולוגיה בתוך מערה, אתר ארכיאולוגי. פתחתי בספר תהלים פרק קמ״ב יצא לי שוב מערה. תקראו מה הפרק הזה מספר בקשר לספיר”. כך פרסמה בימים האחרונים גל אלאור, “המסטיקנית מחדרה”, אודות הנעדרת מעכו, שהדיווח הראשוני על היעלמותה היה בשבת שעברה.

נחום (24), אם לפעוטה כבת שנתיים ותינוק, נעדרת מביתה מאז יום חמישי שעבר בבוקר – ומקורביה חוששים לחייה. אבי ילדיה, תושב עכו בשנות ה-30 לחייו, נעצר בחשד שהוא יודע מה עלה בגורלה.

.

ובינתיים, במשטרה הוציאו עדכון החיפושים אחר הנעדרת במהלך סוף השבוע. “במהלך סוף השבוע המשיכו כוחות משטרה רבים בסיוע לוחמי מג”ב, גששים ומתנדבים בחיפושים אחר הנעדרת ספיר נחום מעכו. במהלך החיפושים הופעלו יחידות ואמצעים שונים בהם יחידת הג’יפים, כלבנים, פרשים, רחפנים ועוד. החיפושים נערכו בתאי שטח נוספים שטרם נסרקו באזור איבטין.

גל אלאור בפוסט שפרסמה לעוקביה אודות הנעדרת

“הבוקר הצטרפה לכוחות המחפשים אחותה של ספיר נחום, עדן. מפקד תחנת עכו, סנ”צ ניר ג’מבר המפקד על הכוחות בשטח סקר בפניה את מהלך החיפושים אליהם התלוותה”.

עוד קודם לכן השבוע פרסמה המשטרה הודעה “בהמשך לפרסומים לא אחראיים הנוגעים לחיפושים הנערכים אחר הנעדרת ספיר נחום, נדגיש כי יש להיצמד למידע המופץ על ידי דוברות המשטרה בלבד. פרסומים אלו פוגעים במאמצי החיפוש והחקירה. בנוסף, להזכירכם כי על פרטי החקירה הוטל צו איסור פרסום”.

.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן