מרכז המוזיקה באור עקיבא הוכר לפיקוח על ידי משרד החינוך

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מרכז המוזיקה באור עקיבא הוכר לפיקוח על ידי משרד החינוך

-

מגדלור-פיד ♋

ביום שני הקרוב בשעה 19:00 במרכז המוזיקה באור עקיבא יופיעו תלמידי הקונסרבטוריון העירוני וסולני האזור בנגינת סולו עם תזמורת קאמרית מקצועית.

במרכז המוזיקה ציינו כי למופע “פסטיבל כישרונות האור – תזמורת”קאמרנס” בניצוח -מיכאל זכרין, מוזמנים כל תושבי אור עקיבא והאיזור.

צח גרטנר והילדים במרכז המוזיקה העירוני. צילום: מרכז המוזיקה

ובתווך, נערך לפני כשבועיים קרנבל פורים בו לקחו חלק תלמידים רבים ממרכז המוזיקה בנוכחות הורים ותושבים רבים אשר מילאו את אודיטוריום המרכז. התלמידים הופיעו מחופשים.

בנוסף, הגיעו השבוע נגני הקונסרבטוריון וזמרי המחזמר יוסף וכתונת הפסים לכל גני החובה בעיר לקונצרט מוזיקלי במסגרת תכנית מוזיקה ויווה. ילדי הגן למדו בחודשים האחרונים את יצירות הרפרטואר המושמע בעזרת צוות הגן.

מרכז המוזיקה הפך לאחרונה לקונסרבטוריון בפיקוח משרד החינוך עובד בשיתוף אגף החינוך בניהול סיגל אלבז,  בחסות ראש העירייה יעקב אדרי ובניהולו של צח גרטנר.מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

[fbcomments]

39760cookie-checkמרכז המוזיקה באור עקיבא הוכר לפיקוח על ידי משרד החינוך

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

כתב אישום נגד אב ובנו – הבן דרס אישה במעבר חצייה, האבא בא לחפות עליו

במהלך החקירה עלה החשד כי מי שנהג ברכב ופגע בהולכת הרגל הוא לא אחר מבנו של מי שהציג עצמו בזירה כנהג הרכב הפוגע וכי עד להגעת השוטרים למקום, הספיקו האב והבן להתחלף כך שהוצג לשוטרים כאילו האב הוא שנהג ברכב בעת התאונה

לידיעה המלאה