הגיע לעסק בשכונת אולגה בחדרה עם מוט ברזל ואיים על המוכר: “אשרוף אותך חי בתוך החנות”

אישום: אחרי שתושב חדרה כשל בהשגת כסף מאמא שלו, הוא פנה לבעל העסק שמשכיר ממנה חנו, איים עליו עם מוט ברזל, ניסה להימלט משוטר ואיים להתאבד

הגיע לעסק בשכונת אולגה בחדרה עם מוט ברזל ואיים על המוכר: “אשרוף אותך חי בתוך החנות”

אישום: אחרי שתושב חדרה כשל בהשגת כסף מאמא שלו, הוא פנה לבעל העסק שמשכיר ממנה חנו, איים עליו עם מוט ברזל, ניסה להימלט משוטר ואיים להתאבד

מגדלור-פיד ♋

לבית המשפט השלום בחדרה הוגש היום (28.11) כתב אישום נגד תושב העיר בן 45 בגין איומים, תקיפה והחזקת סכין יפני. זאת לאחר שעל פי המתואר תקף את אימו בגלל 500 שקלים, ותקף בעל עסק שהשכיר מאימו את המקום – גם כן בעקבות כסף.

באישום הראשון מתואר כי י’, הגיע לפני כחודש (22.10) בשעות הצהריים אל ביתה של אמא שלו במרכז גבעת אולגה. הוא הפציר בה להביא לו סכום של 500 שקלים במזומן – אך היא סרבה לו. בעקבות הסירוב, ובעקבות איומה להתקשר למשטרה, הוא סטר לה בחוזקה בלחי והכל לעיני שכנתה. הוא אף איים וצעק לאימו כי הוא מתכוון “לשרוף לה את הבית”.


במקרה השני, לפני כ-10 ימים, הגיע הנאשם אל עסק בגבעת אולגה בעיר בשעות הבוקר, עסק המושכר מאמא שלו לאדם אחר. הוא ביקש מבעל העסק כסף  וכשזה אמר לו שאין לא, איים עליו, כך על פי כתב האישום: “אתה רוצה שאני ארצח אותך? אתה תראה מה יהיה לך ומה אני אעשה לך”.

בעל העסק התקשר לאימו של האיש, בנה, ובתגובה הנאשם ברח מהמקום. לא עבר זמן רב והוא חזר עם מוט ברזל בידיו וצעק: “אם אין לך כסף אני אסגור לך את החנות עכשיו. האיש הצליח להזעיק את כוחות המשטרה.

צילום ארכיון – אילוסטרציה: למצולמים אין קשר לכתבה

הנאשם שיצא לרגע נותר בחוץ לאחר שבעל העסק הצליח לנעול את הדלת. י’ החל לדפוק על דלת המקום בחוזקה תוך שהוא צועק ומאיים: “אם לא תפתח לי אני ארים את העסק שלך באוויר, אפוצץ אותו, אשרוף אותך חי”.


כשהבין שהמשטרה בדרך החל לברוח אך אותר ברחוב סמוך בעודו רץ בכביש עם סכין יפני. הוא איים בפני השוטר כי יחתוך את עצמו ואילו השוטר נאלץ להשתמש במכשיר טייזר על מנת להשתלט על הנאשם.

כתב האישום הוגש לבית המשפט השלום בחדרה ויידון בו.

.

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

עידו בן ה-27 נהרג ממכונה חלקאית בגולן: “משפחה שורשית מאוד באור עקיבא, טרגדיה ועצב גדול”

עמר, נמצא ביום שישי ללא רוח חיים בשטח חקלאי של המשפחה במועצה האזורית גולן, סמוך לטרקטור שבו נהג * על פי מה שנודע ל’מגדלור ניוז’, מדובר ככל הנראה בחלק מציוד המכני עמו עבד הצעיר שהתנתק ופגע בו בעוצמה. הדבר הוביל לפגיעה קשה ובהמשך למותו * באור עקיבא סיפרו כי המשפחה היא מוכרת ושורשית בעיר

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן