קעטבי || צילום: פרטי, מהפייסבוק

אושרה הקמת מערך אכיפה עירוני בפרדס חנה-כרכור

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אושרה הקמת מערך אכיפה עירוני בפרדס חנה-כרכור

-

מגדלור-פיד ♋

בקשתם של ראש מועצת פרדס חנה-כרכור לשעבר חיים געש וסגנו יואב קעטבי לצרף את פרדס חנה-כרכור לתכנית הקמת מערכי האכיפה העירוניים, אושרה ובתחילת החודש הבא תתקיים ישיבת התנעה ראשונה בעניין.

כזכור, בחודש יוני 2014, נפגש השר לביטחון פנים גלעד ארדן לישיבת עבודה עם ראש המועצה געש, סגנו קעטבי, קב”ט המועצה יעקב סלבין ומנהל הפיקוח של המועצה אייל שני. באותה ישיבה נענה השר ארדן לבקשת ראש המועצה וסגנו להצטרפות לתכנית וציין כי כניסת הרשות תבחן בשנים 2017-2018 בכפוף לקריטריונים שנקבעו.

בחודשים האחרונים, לאחר ביצוע עבודת מטה במשרד לביטחון פנים הוחלט על הכללת חמש רשויות נוספות בתכנית ובחודש יוני האחרון נקבע סופית כי פרדס חנה-כרכור תהיה אחת מהן ויוקם בה מערך אכיפה עירוני שיכלול היקף כוח של 10 פקחים מהרשות לצד 10 שוטרים.

קעטבי || צילום: פרטי, מהפייסבוק

כמו כן תעמיד הרשות לטובת היחידה רכב רגיל ורכב דו גלגלי וכך גם המשטרה שתעמיד רכב משטרתי אחד ורכב דו גלגלי אחד.

קעטבי, מי שטיפל בנושא באופן צמוד מאז הוגשה הבקשה לפני שנתיים, עודכן מיד עם קבלת ההחלטה המשמחת ועודכן עוד כי דיון התנעה להקמת המערך נקבע ליום 11.7.18.

“זוהי בשורה משמחת מאוד. עבדנו קשה לכלול את המועצה בתכנית ואני שמח שיש פירות לעמלנו. תודה לשר ארדן על ההחלטה החשובה שתחזק את הביטחון העירוני והרגשת הביטחון של התושבים”, אומר קעטבי.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.


[fbcomments]

 

179100cookie-checkאושרה הקמת מערך אכיפה עירוני בפרדס חנה-כרכור

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

כתב אישום נגד אב ובנו – הבן דרס אישה במעבר חצייה, האבא בא לחפות עליו

במהלך החקירה עלה החשד כי מי שנהג ברכב ופגע בהולכת הרגל הוא לא אחר מבנו של מי שהציג עצמו בזירה כנהג הרכב הפוגע וכי עד להגעת השוטרים למקום, הספיקו האב והבן להתחלף כך שהוצג לשוטרים כאילו האב הוא שנהג ברכב בעת התאונה

לידיעה המלאה