אושרה הקמת מערך אכיפה עירוני בפרדס חנה-כרכור

קעטבי || צילום: פרטי, מהפייסבוק

אושרה הקמת מערך אכיפה עירוני בפרדס חנה-כרכור

-

מגדלור-פיד ♋

בקשתם של ראש מועצת פרדס חנה-כרכור לשעבר חיים געש וסגנו יואב קעטבי לצרף את פרדס חנה-כרכור לתכנית הקמת מערכי האכיפה העירוניים, אושרה ובתחילת החודש הבא תתקיים ישיבת התנעה ראשונה בעניין.

כזכור, בחודש יוני 2014, נפגש השר לביטחון פנים גלעד ארדן לישיבת עבודה עם ראש המועצה געש, סגנו קעטבי, קב”ט המועצה יעקב סלבין ומנהל הפיקוח של המועצה אייל שני. באותה ישיבה נענה השר ארדן לבקשת ראש המועצה וסגנו להצטרפות לתכנית וציין כי כניסת הרשות תבחן בשנים 2017-2018 בכפוף לקריטריונים שנקבעו.

בחודשים האחרונים, לאחר ביצוע עבודת מטה במשרד לביטחון פנים הוחלט על הכללת חמש רשויות נוספות בתכנית ובחודש יוני האחרון נקבע סופית כי פרדס חנה-כרכור תהיה אחת מהן ויוקם בה מערך אכיפה עירוני שיכלול היקף כוח של 10 פקחים מהרשות לצד 10 שוטרים.

קעטבי || צילום: פרטי, מהפייסבוק

כמו כן תעמיד הרשות לטובת היחידה רכב רגיל ורכב דו גלגלי וכך גם המשטרה שתעמיד רכב משטרתי אחד ורכב דו גלגלי אחד.

קעטבי, מי שטיפל בנושא באופן צמוד מאז הוגשה הבקשה לפני שנתיים, עודכן מיד עם קבלת ההחלטה המשמחת ועודכן עוד כי דיון התנעה להקמת המערך נקבע ליום 11.7.18.

“זוהי בשורה משמחת מאוד. עבדנו קשה לכלול את המועצה בתכנית ואני שמח שיש פירות לעמלנו. תודה לשר ארדן על ההחלטה החשובה שתחזק את הביטחון העירוני והרגשת הביטחון של התושבים”, אומר קעטבי.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.


[fbcomments]

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן