אורן עוזרד פורש מהמירוץ לראשות המועצה בחוף הכרמל

אורן עוזרד פורש מהמירוץ לראשות המועצה בחוף הכרמל

-

מגדלור-פיד ♋


סגן ראש מועצת חוף הכרמל, אורן עוזרד, הודיע השבוע על פרישתו מהמירוץ לראשות המועצה.  “בכוונתי לרתום הלאה את המחויבות שלי לעשייה הציבורית, את היוזמות, את אומץ הלב לשנות, את היכולת לשמר את הטוב, את הניסיון, את האיכויות ובעיקר את הנשמה שיש לי לחוף הכרמל לכיווני עשייה אחרים ולא לראשות המועצה בקדנציה הקרובה”, אומר עוזרד.

“מדובר בהחלטה אישית שלי, אחרי ששוחחתי עליה עם משפחתי ועם שותפיי לדרך. החיידק הציבורי עדיין מקנן בי ואני לא פוסל את האפשרות להמשיך בחיים הציבוריים. תודה ענקיות לכל מי שצעד איתי בדרך המרתקת הזו”.

עוזרד (58) קצין צנחנים במיל’ ויזם הייטק מצליח, משמש מאז 2014 כסגנו של ראש המועצה, כרמל סלע, שהודיע גם הוא כי לא יתמודד בבחירות הקרובות. עוזרד מחזיק בתיק החינוך, בתיקי יישובי המרחב הכפרי, עתלית וקיסריה וכן בתחומי התרבות והספורט במועצת חוף הכרמל.

ממטהו של עוזרד נמסר כי בימים אלה מוביל עוזרד את המאבק שמנהלים התושבים במועצה ובאזור להרחקת אסדות הגז של מאגר “לווייתן” מהחוף, ולהוצאת מיכל הקונדנסט המסוכן המתוכנן לקום בשטח המועצה. כמחזיק תיק החינוך במועצה האזורית חוף הכרמל, חולל עוזרד שינויים גדולים במערכת החינוך.

בין השאר, הביא לפתיחת בית ספר משעולים בעתלית ובית ספר נוסף הנמצא בתהליכי הקמה.

בימים אלה הוא מנהל מאבק ציבורי ומשפטי מול משרד החינוך במטרה לממן את הסעות התלמידים בין אזורי הרישום במועצה, כדי להביא לפתיחה בפועל של אזורי הרישום לבתי הספר במועצה.

עוזרד (58) תושב כרם מהר”ל ויליד כפר הנוער שפייה, נשוי ואב לשלושה. הוא גדל בשפייה, עין איילה, אשדוד ואילת וכיום חי בעין איילה ומחזיק משק חקלאי. אורן לקח חלק מרכזי בהקמה ובניהול של שתי חברות הייטק מצליחות: MMC Networks ו-Silverback Systems . ב-2013 עזב את ההייטק ומאז הוא מקדיש את זמנו לעשייה ציבורית. הוא שימש כחבר בוועד האגודה של כרם מהר”ל, כיו”ר מועצת ההורים בבית הספר של ילדיו, וכחבר בהנהלת איגוד האופניים.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.


[fbcomments]

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן