טרגדיה בבת שלמה: אורנית מנחם בת ה-25 נהרגה בטיול בהודו

טרגדיה בבת שלמה: אורנית מנחם בת ה-25 נהרגה בטיול בהודו

-

מגדלור-פיד ♋אבל כבד במושבה ליד זכרון יעקב: הצעירה בת ה-25 שמתה הבוקר במהלך טיול בעיר דרמסאלה במחוז קאנגרה שבצפון הודו היא אורנית מנחם מבת שלמה. 

מפרטים הידועים עד כה עולה כי ככל הנראה היא נפטרה מתגובה אלרגית חריפה לחלב. קונסול ישראל בדלהי, אלי סנה, והמחלקה לישראלים בחו”ל באגף לעניינים קונסולריים במשרד החוץ מסייעים בהעברת גופתה לקבורה בישראל.

אורנית מנחם ז”ל || צילום: המשפחה

על פי הפרסומים באמצעי התקשורת, אורנית פנתה לבית חב”ד באחד מהכפרים הסמוכים בצפון הודו, כשהיא סובלת מקוצר נשימה, ומשם פונתה באמבולנס לבית חולים – כאשר בדרך נפטרה.

אוהד, אח של אורנית מנחם, כתב כי “חשוב שכולם יידעו איזה ילדה מדהימה אורנית הייתה, עם עקרונות בהם היא תמיד רואה את טובת הזולת והעזרה לאחר. חרוצה ושקדנית וחברותית ברמה שאין לתאר. בכל מקום שהייתה כולם אהבו אותה אבל ממש לא כמו הקלישאה. פשוט הפיצה אור שמחה ואהבה בכל מקום אליו נכנסה. ידעה תמיד לשלב בין החיים הפרטיים לחיי המשפחה וכאחות יחידה אפילו שהייתה כמעט הכי קטנה מבין האחים, תמיד דאגה לקירוב בין בני המשפחה ובמיוחד להיות דודה מושלמת ודוגמה למופת ל 2 האחיינים שלה”.

[blog_news title=”קראו גם:” style=”” count=”3″ category=”מגדלור-המושבות” category_multi=”” excerpt=”2″ link=”” link_title=””]

הדר, גיסתה של אורנית אשר נרקמה ביניהן אהבת נפש, מציינת ש”אורנית תמיד נזהרה מאוד והיתה מודעת לאלרגיה שלה לחלב, אבל לא רצתה לעצור את החיים בגלל זה. היא תמיד שאלה לפני כל הזמנה את המלצר וגם הפעם, בהודו, שאלה ואפילו בדקה טעימה קטנה וחיכתה כדי לוודא אם יש השפעה כל שהיא, כיוון שבדרך כלל, אפילו מגע על הלשון היה גורם לה ישר לפריחה. אורנית הייתה ילדה מדהימה עם לב ענק ורגיש כלפי הסביבה. היא הייתה בת בין 3 בנים והייתה האור של הבית. הכניסה את שמחת החיים. היא הייתה חולת ספורט ואוהדת שרופה של מכבי חיפה נסעה לכל המשחקים גם בגשם וגם למשחקי חוץ בבאר שבע”.

 

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.

[fbcomments]

 

 [[פס תחתון]]—————————————————-

 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן