|אנשים| שלומי אבני השתתף באירוע הגאלה השנתי בניו יורק של עמותת “נירים”

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

|אנשים| שלומי אבני השתתף באירוע הגאלה השנתי בניו יורק של עמותת “נירים”

-

מגדלור-פיד ♋מייסד ומנהל “נירים בשכונות” שלומי אבני, השתתף בימים האחרונים באירוע הגאלה הענק בניו יורק, בהשתתפות תומכי ישראל וצה”ל בארה”ב. האירוע נועד לגיוס תרומות למען הפרויקט השאפתני של ישראל, שנוחל הצלחה גדולה מאוד ב-20 השנים האחרונות. 

באירוע השתתפו גם קונסול ישראל בניו יורק דני דיין, האלוף במילואים יוסי פלד ויו”ר נירים יורם שגיא. “תודה לכולם על הפרגון, היה ערב מדהים עם אולם מפוצץ באנשים שאכפת להם מהמדינה, מבני הנוער ומהעתיד שלנו כאן בארץ הקודש”, כתב אבני ברשתות החברתיות. 

אבני שימש כממלא מקום ראש העיר אור עקיבא בהתנדבות בקדנציה האחרונה, ופרש מחברות במועצת העיר בחודש מרץ 2017. הוא קצין מיל’ מצטיין בשייטת 13, אב לחמישה, נולד וגדל באור עקיבא ושם לו למטרה אישית לשנות את השכונה בה גדל. לאחר נפילתו של ניר קריצ’מן, חברו לנשק, פתח קבוצת כושר קרבי לנוער ובהמשך הקים את בית נירים הראשון בלב השכונה.

מאז, התרחבה התכנית בהתמדה, וכיום פועלת ב-18 שכונות מהקשות ביותר ברחבי הארץ, המתאפיינות במצב סוציו- אקונומי נמוך, פשיעה, שימוש בסמים ואלכוהול ושיעור נמוך של גיוס לצה”ל. בפרויקט שמים דגש על אוכלוסיות בעלות מאפיינים ייחודיים (דתיים, נערות ועולים מחבר העמים ואתיופיה), מבטיחים רצף תמיכה והדרכה (לאורך השירות הצבאי ואחריו) ונותנים עדיפות לבני נוער בגילאים צעירים למניעת החמרת מצבם.

“תכנית נירים בשכונות משתמשת בכלים הבלתי שגרתיים המיושמים גם בכפר הנוער נירים, ביניהם פעילות השטח האתגרי המשמשת ככלי עיקרי לשינוי. אנו מתמקדים בהחזרת בני הנוער למסגרות החינוכיות ובהשתלבותם בחברה, בחיזוק המשפחה והקשר עם הקהילה.

המדריכים מסיירים בשכונה, במקומות ההתכנסות (‘על הברזלים’, ב’זולות’) ובתהליך סבלני וארוך, מצליחים לרכז סביבם את בני הנוער המשוטטים, לרכוש את אמונם ולצרף אותם לתוכנית. הצוות משמש מעין Case Manager של החניכים ונמצא בקשר שוטף עם כל הגורמים המעורבים בחייהם. אנו שואפים להשפיע על מקסימום תחומי החיים של הנערים, ולהביא לתמורה חיובית ומשמעותית גם במעגלים הרחבים יותר – המשפחה, החברים, השכונה והקהילה”, מוסרים בעמותה.

210890cookie-check|אנשים| שלומי אבני השתתף באירוע הגאלה השנתי בניו יורק של עמותת “נירים”

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

אולי יעניין אותך


 

דילוג לתוכן