ליד פארק היובל באור עקיבא: משאיות חונות ברחוב ומסכנות את הולכי הרגל

ליד פארק היובל באור עקיבא: משאיות חונות ברחוב ומסכנות את הולכי הרגל

-

מגדלור-פיד ♋

“ילדים חולפים כאן מדי יום, רצים, הולכים, ותמיד נדרשת תשומת לב מיוחדת, אבל כשאין שדה ראיה ומכל מקום יכול לצוץ לך ילד לכביש – זו כבר סכנת נפשות וחייבים לעשות עם זה משהו – והיום”. כך, במונולוג מהלב, מספר אב לילדים קטנים המתגורר בשכונת היובל באור עקיבא. 

בתקופה האחרונה, הצטברו עוד ועוד תלונות של הורים ואזרחים מודאגים כנגד משאיות החונות בצירים המרכזיים בשכונה הצפונית בעיר ומפריעים לשדה הראייה של רכבים והולכי רגל – אלה עם אלה. 

ברחוב הכרמל, למשל, הסמוך לפארק היובל המרכזי, הקולט אליו בימי האביב, הקיץ וסופי השבוע עשרות ילדים והורים, חונות משאיות רבות לאורך הרחוב, בסמוך לתחנות אוטובוס או מעברי חציה ובכך גורמות לשדה ראיה לקוי ביותר. 

משאיות חוסמות שדה ראיה ברחוב הכרמל

אם לילד כבן 12 מספרת כי מדי פעם בנה יוצא אל גן המשחקים, לבדו או עם חברים, וחוששת כי יחצה את הכביש לידו. “המשאיות האלה ירגמו פה לאסון, אני לא מבינה מדוע הפקחים לא מסתובבים כאן, מחלקים דוחות, או מזהירים את הנהגים שיחנו בצורה מסודרת במקום אחר. אי אפשר לראות את הילדים, את הולכי הרגל, כל רגע יכול לקרות פה אירוע טראגי”. 

תושבים ששוחחו עם ראש העיר יעקב אדרי הציעו לאחרונה כי המשאיות יחנו בחניון הגובל עם המרכז המסחרי העתיד לקום בשכונה, “מרכז דויד”, הסמוך גם לבית הספר “רוטשילד”. “זוהי חניה שפנויה בשעות הלילה לחלוטין, ואיני מבין מדוע לא לחנות בה”, אומרים תושבים. 

ביקשנו את תגובת ראש העיר יעקב אדרי – ונפרסמה לכשתתקבל. 

משאיות בשכונת אורות באור עקיבא


מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

[fbcomments]

42760cookie-checkליד פארק היובל באור עקיבא: משאיות חונות ברחוב ומסכנות את הולכי הרגל

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותךהצטרפו אלינו

ארכיון כתבות