הגיעו לחדרה: זהבי עצמון מתרחבת לשרון ופתחה סניף חדש בעיר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הגיעו לחדרה: זהבי עצמון מתרחבת לשרון ופתחה סניף חדש בעיר

-

מגדלור-פיד ♋

מכבי

חדשות טובות לתושבי השרון: “זהבי עצמון” הוותיקה והמובילה בשיווק ואספקת מוצרי גמר לענף הבנייה בישראל, פתחה סניף חדש באזור התעשייה של חדרה, אשר יהיה לסניף ה-5 במספר של “זהבי עצמון” ברחבי הארץ.

“זהבי עצמון” מובילה בתחומה במקצועיות לכל אורך הדרך וכך היא ממשיכה: סניף חדש, גדול ומרשים, באזור התעשייה של חדרה המתפרס על שטח של כ-1,300 מ”ר המשתרע על קומה אחת מרווחת בצמוד למגרש חנייה נגיש.

בסניף החדש אפשר לראות קולקציות איכותיות וחדשניות, אשר ישפיעו על מגמות העיצוב בישראל, לצד מכלול החידושים והיישומים האחרונים בעולם בתחום הבנייה ועיצוב הבית. בחנות נמכרים מגוון אריחים, שיש ,אבן ופרקט מתוך קולקציות שונות וחדשניות, טרדנים חמים ועיצובים מובילים בעולם. אליהם מתווספים כלים סניטריים, ארונות אמבטיה, מקלחונים, ברזים ואביזרים, המשמשים מקור להשראה ולעיצובים ממותגים מובילים בעולם.

“זהבי עצמון” חרטה על דגלה לשמור על חדשנות עיצובית ולהמשיך ולהביא בשורה עיצובית לענף.

בסניף החדש ניתן להתרשם מתצוגה רחבה ומיוחדת של המותג היפני– TOTO. מדובר במותג אסלות יוקרתי מיפן, הנחשב לחלוץ ביצירת אורח חיים ותרבות עשיר ונוח יותר של אסלות חכמות. מדובר באסלות חכמות חוסכות מים בהתאם לתקנות המחמירות של חיסכון בכל הדחת מים, טכנולוגיה המשלבת זוויות התזה של מים חמים לניקוי מרבי, ייבוש ע”י אוויר חם ונעים, מושבים מחוממים בעלי עיצוב אוטונומי המותאמים למבני גוף האדם, מערכת טיהור אוויר, מערכת ניקוי עצמי לאסלה, תאורת לילה, מוזיקה ועוד, כל זאת לצד עיצוב מוקפד  ויוצא דופן.

בנוסף על פריסתם הארצית של אולמות התצוגה, “זהבי עצמון” מתגאים באנשי המכירות המקצועיים המנוסים שלה, בעלי רקע בעיצוב ומקצועיות, הנדרשת להתקיים לצד הלקוח לכל אורך הליך הבחירה ועד לתוצאה הסופית. את החנות מנהלת משפחת בן יעקב, משפחה מוכרת שנים רבות בתחום באזור השרון ככלל וחדרה בפרט, אשר ידועה בלווי צמוד ללקוחות, רמת שרות גבוהה ומקצועיות של שנים. החברה מתגאה בניסיונה העשיר באספקה לאלפי פרויקטים בישראל, היא מובילה בתחומה מעל ל-60 שנה ושואפת להמשיך להוביל, לגדול ולהתעצם תוך כדי התחדשות בלתי פוסקת וביסוס מעמדה בשוק כחברה משגשגת.

לכל העדכוניםחדשות חדרה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן