בשורה לחובבי הספורט במערב חדרה: אולם ספורט ייבנה בקמפוס חופים

חלק מהעיסוק בשדרוג תשתית מתקני הספורט והפנאי בעיר ובהמשך לקבלת היתר בניה לכלל מתחם הקמפוס, פועלת העירייה מול משרד התרבות והספורט כדי להאריך את תקופת ההרשאה הכספית לנושא

בשורה משמחת לחובבי הספורט ותושבי מערב העיר: במסגרת בניית קמפוס חופים, תוכנן בינוי של אולם ספורט במתחם. בקשת עיריית חדרה לתמיכה כספית, שהוגשה לקרן המתקנים במסגרת התוכנית הלאומית למתקנים למטרת בינוי האולם בקמפוס חופים, אושרה עקרונית לפני כשנתיים.

לאחרונה, כחלק מהעיסוק בשדרוג תשתית מתקני הספורט והפנאי בעיר ובהמשך לקבלת היתר בניה לכלל מתחם הקמפוס, פועלת העירייה מול משרד התרבות והספורט כדי להאריך את תקופת ההרשאה הכספית שעומדת להסתיים ולאפשר את קבלת כספי המשרד לטובת הקמת האולם.

בברכתו של ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן, קידם המשנה לראש העיריה, עו"ד יניב דרי לאחרונה סיכום בעניין זה מול מנהל אגף המתקנים במשרד התרבות והספורט, וכן פגישת התנעה שהתקיימה בעיריית חדרה.

דרי: "אנחנו פועלים במלוא המרץ על מנת להשלים את המכרז לבניה וצו התחלת העבודות עד פברואר 21, וזאת כדי לעמוד בסיכום עם משרד התרבות והספורט למימוש ההרשאה הכספית שניתנה לעיר חדרה לצורך הפרויקט, בשווי של כשישה וחצי מיליון שקלים.

"האולם החדש צפוי להקל על מצוקת האולמות ולשרת את תושבי מערב העיר לפעילות פנאי וכן לחוגי הספורט השונים. נמשיך לעדכן את תושבי חדרה בנושא".

הדמיה משרד אילן צבי אדריכלים- מתכנני הפרויקט

סערה במושבה: סגן ראש מועצת פרדס חנה-כרכור קורא לפטר את מנהלת מחלקת החינוך

יעקב צדקה שיגר מייל זועם לראש המועצה, הגר פרי יגור, בו הוא דורש ממנה לפטר את אוריה ירדני, לאחר שלטענתו התבטאה בנושא הדתה ופולחן פסול במועצה, במסגרת טקס הפרשת חלה להצלחת חיילי צה"ל ולהשבת החטופים. "נחצה כאן קו אדום שלא יכול להיות", כתב. פרי יגור וירדני סירבו להגיב

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

אחרי בעיות שפכים מזהמים שמוזרמים לנחל נרבתא שליד חריש ופרדס חנה – מסתמן פתרון

בעקבות תלונות של תושבי חריש ופרדס חנה פנה פורום התושבים האזורי להגנת הסביבה שרון כרמל לשרה להגנת הסביבה, אך לא זכה למענה * בשל כך, נפתחה תלונה בנציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה * כעת מסתמן פתרון

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן