במהלך הלילה: מגיע לרכב ברחוב העלייה באור עקיבא, נכנס לתוכו, מניע עם ציוד מתוחכם ונמלט [🎥]

מאת: שרון לוי, 17.4.19, 17:20

רעול פנים שהגיח אל הרחוב קצת אחרי השעה 3:00 בלילה, הצליח בעזרת מה שנראה כמו שלט מזויף לפתוח את הרכב ולהיכנס אליו. הפורץ עשה זאת ללא כל שימוש בכלי פריצה רגילים ולא שבר אף חלון או דלת על מנת להיכנס

הוכחה לעד כמה העידן הטכנולוגי יכול לשמש גם לרעתנו, קיבלנו השבוע  (16.4) ברחוב העלייה באור עקיבא.

רעול פנים שהגיח אל הרחוב קצת אחרי השעה 3:00 בלילה, הצליח בעזרת מה שנראה כמו שלט מזויף לפתוח את הרכב ולהיכנס אליו. הפורץ עשה זאת ללא כל שימוש בכלי פריצה רגילים ולא שבר אף חלון או דלת על מנת להיכנס. [סרטון הפריצה והגניבה בשיתוף קבוצת בט”ש וחירום – בסוף הידיעה].

הרכב שנגנב. צילום: בט”ש וחירום

גורמים שמכירים את הסיפור סיפרו: “כפי שמראות מצלמות האבטחה של הבית הסמוך, במהלך הפריצה והגניבה השתמש החשוד ככל הנראה בכלים מקצועיים מאוד והצליח בקלות לפתוח את הרכב ולהימלט תוך מספר שניות ספורות”.

מדובר ברכב בצבע לבן. בעלי הבית לא שמעו כלל את המתרחש שכן הכל נעשה בשקט, מיומנות ובזריזות מופתית. במשטרה נפתחה חקירה בעניין ומתבצעות סריקות לאיתור הרכב והאדם החשוד.

בתקופה האחרונה התרבו הדיווחים באור עקיבא על פריצות וגניבות מתוך רכבים. בנוסף, בחודש אוגוסט הקודם, עצרה המשטרה תושבת אור עקיבא בת 41, באשמת תקיפה וגרימת חבלה, איומים, פריצה וגניבה מרכב. נגד האישה הוגש כתב אישום בחודש החולף.

בין היתר, במשטרה הצטברו מעשים של האישה, המתגוררת ביישוב הותיק, אשר הביאו לכתב האישום נגדה. באחד המקרים זרקה סכין על אחיה, לאחר שזה תפס אותה לאחר שגנבה ממנו את ארנקו.