בעקבות העלייה בתחלואה: האקופארק בחדרה ייסגר אחר הצהריים עד יום ראשון

בהערכת מצב שהתקיימה עם פיקוד העורף הבוקר (חמישי), עלה כי באקופארק ישנם תושבים שלא שומרים על ההנחיות, זאת על רקע העליה בתחלואה בשכונות ביל"ו והפארק

בעקבות עלייה בנתוני התחלואה בקורונה בשכונת הפארק בחדרה, הנחה ראש העירייה צביקה גנדלמן לסגור את שערי האקופארק על מנת למנוע התקהלויות המנוגדות להנחיות משרד הבריאות. הפארק יסגר היום, חמישי, החל מהשעה 16.00 ועד ליום ראשון בבוקר. 

בהערכת מצב שהתקיימה הבוקר (חמישי) בעירייה, בשיתוף פיקוד העורף, נותחו הנתונים המעודכנים של התפשטות נגיף הקורונה בחדרה, מהם עלה כי בעוד בשכונות גני אלון ויוספטל מסתמנת ירידה, דווקא בשכונות ביל"ו והפארק מסתמנת עלייה בתחלואה.

בניתוח המצב עלה כי מדי יום ניתן לראות באקופארק תושבים שלא שומרים על הנחיות משרד הבריאות, בדגש על עטיית מסכות. יתרה מכך, גורמי הביטחון והאכיפה נתקלים באי ציות של תושבים לבקשת פקחי הפארק להקפיד על ההנחיות ולעתים מגיע המצב אף לגילויי אלימות נגד הפקחים.

ראש העיר הנחה לסגור את שערי האקופארק ולהגביר את אכיפת ההנחיות בשכונות האמורות, במטרה להביא לירידה בנתוני התחלואה. לדברי ראש העירייה, העירייה פועלת בשיתוף פיקוד העורף, משרד הבריאות וגופי האכיפה, למנוע את התפשטות נגיף הקורונה בעיר, על מנת לפתוח את שנת הלימודים החדשה כעיר ירוקה ונקייה מקורונה.

 

אירוע זיכרון למאות נרצחים, חטופים ונעדרים נערך אמש בשדות ים: "הצלנו מאות אנשים"

מפיקי פסטיבל הנובה שהשתתפו באירוע בקיבוץ שליד קיסריה אמרו: ״אנחנו קוראים לכל מי שנכח במסיבה להגיע אלינו למתחם הטיפולים ולקבל תמיכה וסיוע. אתם לא לבד!״ | השלושה סיפרו על מאמצי החילוץ תחת אש שאפשרו להציל חיים של מאות אנשים

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן