הותר לפרסום: המשטרה פענחה את רצח סוזן ותד ז”ל בת ה-39 מבאקה אל גרביה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הותר לפרסום: המשטרה פענחה את רצח סוזן ותד ז”ל בת ה-39 מבאקה אל גרביה

-

מגדלור-פיד ♋

עם סיום החקירה ובכפוף להסרת צו איסור פרסום הבוקר (18.4.19), הותר לפרסום כי המשטרה פענחה את תיק הרצח של סוזן ותד בת ה-39, שנרצחה בתאריך 26.3.19 בביתה בבאקה אל גרביה.

בתום חקירה אינטנסיבת ומקצועית  של יחידה ללחימה בפשיעה, תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים, עצרה המשטרה את בעלה של המנוחה – וליד ותד בן ה- 44 בחשד לרצח זוגתו ע”י פעולת חנק באמצעות חבלה סביב צווארה ולאחר מכן הסיעה את גופתה ברכב וקבר אותה ביער סמוך ישוב.

ראשית של הפרשה עם קבלת דיווח מהבעל בתאריך 27.3.19 כי אשתו נעדרת למעלה מיממה ובהתאם פתחה המשטרה פתחה תחילה בחקירה בדבר היעדרותה, תוך ביצוע חיפושים ואף פרסום לקבלת סיוע מהציבור דרך אמצעי התקשורת.

כאמור, בתאריך 27.3.19 נגבתה הודעתו הראשונה של החשוד ובה סיפר על “היעלמותה” של אשתו, אולם פכולות חקיקה איכותיות ממצאי חקירה, ועדויות שונות וגרסתו הראשונית העלו חשד כי אין מדובר בהיעדרות אלא הובילו לחשד לביצוע רצח על ידי הבעל לפיכך נעצר הבעל בחשד לרצח ומעצרו הוארך מעת לעת ע”י בית המשפט עד לפענוח התיק, כאשר הבוקר יוגש נגדו ע”י פרקליטות חיפה כתב אשום ובקשה למעצר עד תום הליכים.

משטרת ישראל ממשיכה את מאבקה הנחוש באלימות ופשיעה החמורה ובתוכה האלימות כלפי נשים, כאשר פענוח הרצח היום  מצטרף לשורה של פענוחים מתחילת השנה ומדובר בפענוח מקרה הרצח ה 14 במגזר מתוכם 7 בחודש שעבר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן